The Walnut Coffee Shop

Nisan 2023 tarihinde açılışı yapılan The Walnut Coffee sıcak ve samimi bir atmosferde keyifli zaman geçirmek isteyen herkes için mükemmel bir seçenek olmaya aday butik bir coffee shop.

Burada özenle seçilmiş kahveler farklı aromaları ve tatlarıyla gerçek bir şölen sunuyor. Dilerseniz kahvenizle birlikte sandviçler ve aperatifler de kafenin sıcak ve samimi atmosferinde sizlere eşlik ediyor. Tatlılar, sağlıklı ve kaliteli malzemelerden yapılırken hem tatlı düşkünlerinin hem de sağlıklı yaşam tarzı benimseyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

20 Yıllık sektörel tecrübenin yeni meydan okuması olan TheWalnut Coffee’de öncelik misafirlerin kendini evinde gibi hissetmesi, lezzetler karşısında doyuma ulaşması ve yüzünde bir tebessüm ile mutlu ayrılmasıdır.

Eğer siz de nitelikli kahvelerin, sağlıklı tatlıların, lezzetli aperatiflerin tadına bakmak ve tebessüm ile uğurlanmak isterseniz, The Walnut Coffee Bostanlı’da sizleri bekliyor.

İşletme ortaklarından Mehmet Malkoç çalışmalarını şu sözlerle anlatıyor; “Üniversite yıllarında girdiğim sektörde 20 yılını doldurmuş, son 12 yılını da yönetici olarak geçirmiş biri olarak artık öz mesleğim kabul ettiğim kafe restoran sektöründe The Walnut Coffee ile yeni bir meydan okumanın içinde keyifle bulunmaktayım. 

İşimizi tanımlığım şekli ile bizler “Merhaba ve Hoşçakalın” arasındaki güler yüz, kaliteli hizmet ve samimiyetin temsilcileriyiz ve The Walnut Coffee olarak da ilk önceliğimizin bu olduğunun ve sevgi odaklı bir işletme kalmanın derdindeyiz…”

Adres: Bostanlı Mahallesi 2014 Sokak No:17/A Karşıyaka-İzmir
İletişim: +905422105251
Mail: thewalnut.coffeeshop@gmail.com
Instagram:@thewalnutcoffee

www.thewalnutcoffee.com

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir