ERTAN KAYITKEN “KADINA ŞİDDETE HAYIR” DİYECEK

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan ünlü modacı Ertan Kayıtken, İzmir’in geleneksel sosyal sorumluluk moda showu için gerçekleştirdiği basın toplantısında “Kadına Şiddete Hayır” konulu defileyi anlatarak ilgi topladı.

Her yıl geleneksel olarak İzmir’de düzenlenen sosyal sorumluluk moda Showlarına bir yenisini eklemeye hazırlanan Ertan Kayıtken, geçtiğimiz gün İzmir Hilton Otel’de 1 Nisan’da gerçekleşecek defilenin basın toplantısına ev sahipliği yaptı.

Son aylarda ülke gündeminden düşmeyen kadına şiddet konusuna dikkat çekecek defilesinin basın toplantısında Ertan Kayıtken’e Öner Evez, Korcan Karar, defilenin sponsorları Hilton Otel Genel Müdürü Olivier Vetter, Ancın İnşaat’tan Mustafa Ancın ve Laila Mücevherat’tan Leyla Özakbaş da eşlik etti.

Basın toplantısına eşlik eden Korcan Karar’ın Türkiye’de kadına şiddete yönelik verdiği rakamlar sonrası Ertan Kayıtken “Ne kadar doğru bir konunun üzerine gittiğimizi şimdi daha iyi anladım.” şeklinde konuştu.

Öner Evez’in organizasyonunu üstlendiği “Kadına Şiddete Hayır” temalı Ertan Kayıtken defilesi, 1 Nisan akşamı Hilton Oteli’nde iş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü simaları bir araya getirmeye hazırlanıyor.

mavisehir-dergisi-ertan-kayitken5 mavisehir-dergisi-ertan-kayitken6 mavisehir-dergisi-ertan-kayitken7 mavisehir-dergisi-ertan-kayitken8 mavisehir-dergisi-ertan-kayitken9 mavisehir-dergisi-ertan-kayitken10

mavisehir-dergisi-ertan-kayitken1 mavisehir-dergisi-ertan-kayitken2 mavisehir-dergisi-ertan-kayitken3 mavisehir-dergisi-ertan-kayitken4

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir