YENİ YILA GİRERKEN

Zaman nasıl da geçiyor, dün gibiydi 2014 yılını karşılıyorduk… Dünya mı daha hızlı dönmeye başladı yoksa bizim meşguliyetimiz mi çoğaldı? Düşünüyorum da çocukken; yıllar çabuk geçse de okulu bitirsek, büyüsek derdik. Bazen günlerin çok ağır geçtiğini anımsıyorum… Hatta okul sıralarında saatler bazen çok ağır ilerliyormuş gibi gelirdi bana; çocukluk işte… Üniversite sıralarında ise biraz daha hızlı geçiyor gibiydi zaman ama şimdilerde çok daha hızlı akıyor. Belki de dergimizi hep bir ay öncesinden gelecek ayı düşünüp hazırladığımız için bize öyle geliyordur.

2014 yılının bitmesine sayılı günler kalmışken benim dileğim gelecek yılın bizler için sağlık, mutluluk, neşe ve güzellikler getirmesidir. 2014 yılına baktığımda Mavişehir Dergisi ekibi olarak zorlu ama bir o kadar da zevkli bir yıl geçirdiğimizi söyleyebilirim. Bu yılın bizim için bir güzel yanı daha var ki; Aras’ın Duygu ile evlenip yeni bir hayata başlamalarıydı.

Hepimiz ve herkes için 2015 yılının sağlıkla, mutlulukla, başarıyla ve sevdiklerimizle birlikte geçireceğimiz ; huzurlu ve güzel bir yıl olmasını tüm yüreğimle diliyor, reklam veren ve destekçilerimize de çok teşekkür ediyorum.

Nice sağlıklı, mutlu yıllara; bizleri gülümseten bir yıl olsun…

Sevgi ve saygılarımla,

Ziynet Attila
ziynet@mavisehirdergisi.com
mavisehirdergisi@gmail.com

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir