MYMAYA

MyMAYA’da her gün kahvaltı var ancak; pazar günleri serpme kahvaltı günü… Burada herkes sokak aralarında toz ve duman solumadan, deniz manzaralı masasında uygun fiyatlarla, sınırsız çay içerek sevdikleri ile birlikte güzel vakitler geçiriyor. Kaliteli müzikler, günlük gazete, rahat bir ortam ve içinizi açacak bir manzara arıyorsanız MyMAYA’ya davetlisiniz.

Sınırsız çay servisi ve MyMAYA’ya özel ekmekler, lezzetli reçeller, bal kaymak, özel üretim zeytinler, çeşit çeşit peynirler deniz manzarasıyla birleşince tadına doyulmaz bir kahvaltı ziyafeti çıkıyor ortaya. MyMAYA’nın Mavişehir EgePark içinde olması, kahvaltıdan sonra alışverişinizi yapma, mağazaları dolaşma, sinema, oyun alanı gibi aktivitelerinde içinde olmanızı sağlıyor… Sıcak bir ortamda güleryüzlü bir servisle masanızda afiyetle kahvaltı yapmanın keyfini çıkarın. Mavişehir’in en cazibeli yeme içme mekanı MyMAYA misafirlerine kaliteli bir ortam sunuyor.

İki kişilik serpme kahvaltı 33TL
Sınırsız çay ikramı eşliğinde; 2 çeşit peynir (beyaz ve tulum), acılı domates, biber sote, salatalık, domates, 2 çeşit reçel, bal-kaymak, tereyağı, jambon tabağı, zeytin çeşitleri (siyah ve yeşil) tahin pekmez, simit. Ekstra: Bodrum bazlama tost.

MyMAYA Mavişehir – Tel.0(232) 324 5970  EgePark AVM. 2. Kat
www.mymaya.com.tr

mavisehirdergisi-mymaya2

mavisehirdergisi-mymaya3

mavisehirdergisi-mymaya4

mavisehirdergisi-mymaya5

mavisehirdergisi-mymaya6

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir