ARYA UNLU MAMULLERİ MAVİŞEHİR’İN EN LEZZETLİ ÜRÜNLERİNİ SUNUYOR

Arya Unlu Mamulleri her geçen gün artan damak tadı ve servis kalitesiyle müşterilerine daha iyi hizmet vermeye devam ediyor. Ferah ve kendine özgü bir tasarım ile göze çarpan mekanda, huzurla geçirilen dakikalar tatlı bir anı olarak kalıyor. Günün her saati kahvaltı hizmeti veren Arya Unlu Mamulleri, ekstra tercih edebileceğiniz taze sıkma portakal suyu ile güne zinde başlama fırsatı sunuyor. İmalatı kendi bünyesinde olup her türlü ürünün günlük ve özenle hazırlandığını belirten işletme sahibi Turin Bey; bunun kendileri için en önemli kriter olduğunu söylüyor.

mavisehir-dergisi-arya-unlu-mamulleri2

Çay ve kahve keyfinizde size eşlik edecek nefis tatlıları, lezzetli börekleri, açma çeşitleri ve damaklarda tat bırakan Tirileçe Tatlısı, Cheesecake çeşitleri başınızı döndürecek. Keyifli bir sohbet için ideal tüm seçenekleri size sunan Arya Unlu Mamulleri; özel günlerinizde pasta siparişleriniz için de kapılarını sizlere açıyor. Haftanın her günü 24 saat hizmette olan Arya Unlu Mamulleri, sabah 9:00’dan, Akşam 10:00’a kadar paket servisi ile hizmet sunuyor.

Serpme kahvaltıda zengin bir içeriğe sahip olan Arya Unlu Mamulleri’nde güne keyifle başlayın.
Serpme Kahvaltı ( 2 Kişilik)
5 Çeşit Peynir, 4 Çeşit Zeytin, 3 Çeşit Reçel, Yumurta, Bal – Kaymak, Sosis , Patates Kızartması, Sigara Böreği, Salata, Ezme, Simit, Tereyağı, Meze, Meyve Tabağı, Sınırsız Çay
Mavişehir’in merkezinde, gürültüden uzak, park sorunu olmadan rahatça ulaşabileceğiniz Arya Unlu Mamulleri sizleri eşsiz bir kahvaltı keyfine ve özenle yapılmış pastalarını tatmaya davet ediyor.

Adres: Yalı Mahallesi 6497 Sk. No:15 Mavişehir -İzmir Tel: 0232 330 0707

mavisehir-dergisi-arya-unlu-mamulleri7 mavisehir-dergisi-arya-unlu-mamulleri8

mavisehir-dergisi-arya-unlu-mamulleri3 mavisehir-dergisi-arya-unlu-mamulleri4 mavisehir-dergisi-arya-unlu-mamulleri5 mavisehir-dergisi-arya-unlu-mamulleri6 mavisehir-dergisi-arya-unlu-mamulleri9

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir