HAKANAKKAYA ile size özel 2014!

Yeni yılda şıklık dileğinizi N11.com’da HAKANAKKAYA gerçekleştiriyor.

N11.com için HAKANAKKAYA markasıyla hazır giyim koleksiyonu tasarlayan Hakan Akkaya, düşlerinizi süsleyen kıyafetleri sizin için özel olarak dikiyor.
2014 kış aylarında iş kıyafeti, smokin, gece elbisesi, kokteyl giysileri ve spor ceketlere kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz HAKANAKKAYA markası, hazır giyimi tasarım dokunuşlarıyla canlandırıyor.
N11.com dışında atölyesinde hayalinizdeki koleksiyonları tasarlayan HAKANAKKAYA, yeni yıl moda dileklerinizi gerçekleştiriyor. Stil sahibi bir dolabınız olsun istiyorsanız, bu kış seçiminiz HAKANAKKAYA.

Hakan Akkaya Hakkında

Başarılı moda tasarım kariyeri boyunca Boyner Holding, Altınyıldız ve Sarar gibi sektörün öncü markalarının Tasarım Departman Yöneticiliğini üstlenen Hakan Akkaya, Nişantaşı’nda bulunan ofisinde kendi markasıyla “pret a porter ve haute couture”olarak adlandırılan şık hazır giyim koleksiyonları hazırlıyor. HAKAN AKKAYA markasıyla kadın ve erkek kategorisinde kişiye özel koleksiyonlar tasarlayan Akkaya, aynı zamanda hazır giyim dünyasına sunduğu farklı dokunuşlarla sizi baştan yaratıyor. Akkaya sihirli dokunuşlarıyla haftasonu giyeceğiniz spor ceketten smokine, iş kıyafetlerinden gece elbisesine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle büyülüyor. Pek çok ünlüyü giydiren Hakan Akkaya, 2012 yıılında Who’s Next Paris ve Bread&Butter Berlin Fuarı’na erkek koleksiyonuna katılan ilk Türk tasarımcı oldu. Aynı zamanda 13 Ekim ve 15 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenen Mercedes Benz Fashion Week’te Men in Black koleksiyonunda büyük ilgi gördü.

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir