Westpark Outlet’te Murat Boz rüzgarı esti

Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, yönetim ve kiralamasını JLL Türkiye’nin üstlendiği Ege’nin en büyük Outlet projesi Westpark Outlet 10 Mayıs günü saat 15.00’te düzenlenen kurdele kesim töreni sonrasında kapılarını açtı.

11 Mayıs akşamı Westpark Outlet’in açılış etkinlikleri kapsamında düzenlenen Murat Boz konserinde AVM ziyaretçileri muhteşem bir müzik ziyafeti çekti. Kıvrak dansları ve bitmeyen enerjisiyle Murat Boz, hayranlarını mest etti. Geniş repertuarına sanatçının da rol aldığı “Kardeşim Benim” filminde seslendirdiği halk müziklerini de ekleyen Murat Boz, sahnede fırtınalar estirdi. Konser sonrası Tankar Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan tarafından kendisine çiçek hediye edilen sanatçı İzmir’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Renkli Kortej Ekipleri Westpark Outlet’te!
AVM ziyaretçileri Westpark Outlet açılış etkinlikleri kapsamında düzenlenen birbirinden eğlenceli etkinlikler ile gün boyunca keyifli dakikalar geçirdi. Ziyaretçiler, tamamı aynadan oluşan ilginç görüntüleriyle dikkat çeken yabancı kortej ekibi Mirror Family ile fotoğraf çekilmek için sıraya girerken, Tea Party’nin renkli performansları ile keyifli vakit geçirdiler.

Transformers ve Playdoh Westpark’ta!
Açılışa özel Playdoh ve Transformers etkinlikleri AVM’de çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağladı. Playdoh etkinlik alanında çocuklar oyun hamurları ve şekil verme setleri ile becerilerini geliştirirken, Play-Doh maskotları ile fotoğraf çektirme fırsatı buldular. Tüm zamanların en çok sevilen çizgi dizisi Transformers’ın efsane kahramanları Optimus Prime ve Bumblebee ise yine Westpark’ta çocuklarla buluştu.

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir