SÖRFÜN YENİ ADRESİ YENİFOÇA

YENİFOÇA RÜZGAR SÖRFÜ & YELKEN SPOR KULÜBÜ

“7’den 70’e Windsurf” sloganıyla hizmet veren Yenifoça Rüzgar Sörfü & Yelken Spor Kulübü, Yenifoça ve çevresindeki deniz tutkunlarını, rüzgar sörfü ve yelken sporu ile tanıştırmayı, gençleri de birer yelken sporcusu yapmayı hedef edinmiş.

Yenifoça; İzmir’e yakınlığı, kesintisiz İmbat rüzgarı, kapalı ve güvenli bir koy olan denizi, çevresindeki çam ormanıyla, sörf ve yelken tutkunları için ayrı bir keyif.

Yenifoça Rüzgar Sörfü & Yelken Spor Kulübü’nde 7 yaşından itibaren, her yaşta ve her seviyede sporcuya, fiziğine ve havaya uygun ekipmanlarla, TYF lisanslı profesyonel eğitmenler eşliğinde, Funboard, Slalom, Olimpik Techno, RSX Yelken, Optimist ve Laser Yelken eğitimleri veriliyor. Ayrıca her yaz 7-14 yaş grubu çocuklar için YAZ OKULU düzenleniyor. Burada yetişen gençler, lisanslı birer sporcu olarak kulüp takımına kazandırılıyor ve olimpiyatlara uzanan yolculukta kendilerine eşlik ediliyor.

Bugüne kadar pek çok genci Rüzgar Sörfü sporuna kazandıran Yenifoça Rüzgar Sörfü & Yelken Spor Kulübü, Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda yarışmış ve başarılar elde etmiş sporcular yetiştirmiştir.

Türkiye yelken federasyonu uygunluk belgesine sahip olan Yenifoça Rüzgar Sörfü & Yelken Spor Kulübü’nde Rüzgar sörfü eğitimleri, TUYEP müfredatına uygun olarak veriliyor. YWSC eğitim ve kiralama ekipmanlarında, NEILPRYDE, JP ve STARBOARD markalarını tercih ediyorlar.

Her yıl yenilenen ekipmanları, yelken ve board kurulum, söküm, yıkama, depolama ve tamir alanları, plaj ve dinlenme alanı, kafeteryası, bay ve bayan ayrı soyunma kabinleri ve duş, denize çıkan sporcu ve misafirlerimiz için güvenlik botu ve gözetleme kulesi ile Yenifoça’da hem spor hem tatil yapmak isteyenler için hizmet veriyor.

Sörfünü kendi malzemeleriyle yapmak isteyenler için 12 ay boyunca depolama hizmeti, sporunu pratik yaparak geliştirmek isteyenler için, her seviyeye uygun ekipmanları 2 saatten başlayarak sezon boyunca devam eden kiralama programları ile üyelik hizmeti de veriliyor.

Rüzgar Sörfü ve Yelken, günümüzde bir hobi değil, eğitim alanında burs avantajları sağlayan, özellikleri gereği yaşamın her alanına faydalı olan ve gençlerimizin iş yaşamında, gelecekteki kariyerlerinde büyük faydalar sağlayacak bir yaşam biçimi olmuştur. Yenifoça Rüzgar Sörfü & Yelken Spor Kulübü, hayatı daha çok keyif alarak yaşamak isteyen herkesi davet ediyor.

Adres: İnönü Bulvarı No:1 Yenifoça / İzmir    info@yenifocawindsurf.com
Tel: 0555 685 25 25 – 0555 347 17 39

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir