ÇEŞME MARİNA’DA RÜYA GİBİ BİR TATİL KAZANMA FIRSATI

10 – 30 Haziran tarihlerinde Çeşme Marina’da çekeceğiniz fotoğraf size Çeşme Marina Konukevi’nde 5 gün 2 kişilik konaklama, Hayal Kahvesi’nde bir konsere ücretsiz giriş ve 2 kişilik yemek (1 içecek dahil) kazandıracak.

Çeşme’nin en çok ziyaret edilen turistik tesisi Çeşme Marina; bu yaz sezonunda toplam 3 fotoğraf yarışması düzenleyerek ziyaretçilerine unutamayacakları hediyeler dağıtacak. Yarışmalardan ilki 10 Haziran’da başlıyor…

Yapmanız gereken Çeşme Marina’da telefonunuzla fotoğraf çekmek ve neredeyse tüm dünyanın kullandığı instagram adlı mobil uygulamada#BuradaMutluyum @iccesmemarina etiketiyle paylaşmak. Ardından Çeşme Marina’nın facebook sayfasına girip özel olarak oluşturulmuş yarışma sayfasından fotoğrafınızı onaylamak.

En beğenilen fotoğraflardan biri muhteşem tatilin sahibi olacak

IC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Salih Çeçen, IC Holding Kurumsal İletişim Direktörü Mine Homriş, IC Çeşme Marina Ticari ve İdari İşler Müdürü Toker Gürer, IC Çeşme Marina Genel Müdürü Can Akaltan ve Kabin Ekibi Sanat Yönetmeni Aras Attila’dan oluşan jürinin; en beğenilen fotoğraflar arasından seçeceği fotoğrafa ödül verilecek. Jürinin seçtiği fotoğrafın sahibi Çeşme Marina’da 2 kişilik rüya gibi tatil yapma fırsatını yakalamış olacak.

Detayları Çeşme Marina’nın facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Screen Shot 2014-06-13 at 10.59.28

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir