MELDA KUYUCU KILIÇ “ACELEM VAR” ALBÜMÜYLE DİJİTAL MÜZİK PİYASASINDA

TRT Saz Sanatçılarından oluşan Group İstanbul Orkestrasının solistliğini üstlenen Melda Kuyucu Kılıç, uzun bir aradan sonra üçüncü albümü olan “Acelem Var” şarkısıyla müzik piyasasına giriş yaptı.

Instagram: @meldakuyucukilic – @ece_ygmr

Daha önce çıkardığı “Sevgisiz Olmaz” TRT Market Solo Albümünün yanı sıra, albümü ve “Gece Gözlüm” maxi single çalışmalarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan sanatçı Melda Kuyucu Kılıç, pandemiden dolayı uzun bir süredir ayrı kaldığı müzik piyasasına konsept özelliği olan “Acelem var “ Albümü’nün tüm beste ve güftesi Sami Samancıya aittir. 

5 şarkılık konsept albüm yapan Melda Kuyucu Kılıç’ın müzik direktörlüğü ve aranjörlüğünü Murat Süngü yaptı. Yönetmenliğini Halil Güzel’in yaptığı çıkış şarkısı olan “Acelem var” ın klibi dijital platformlarda yayında.

BEKLEMEYE DEĞDİ

Uzun bir aradan sonra müzik piyasasına güzel bir giriş yapan başarılı sanatçı Melda Kuyucu Kılıç, üçüncü albümü için kendisine gelen yorumlardan duyduğu memnuniyeti de şu sözlerle dile getirdi: “Albümdeki 5 şarkının 5’i de herkese hitap ediyor. Aldığım güzel yorumlar, bunca yorgunluğa, emeğe değdiğini gösteriyor. Sosyal medya üzerinden benimle iletişime geçen tüm sevenlerime çok teşekkür ediyorum.”
Basın & PR: Ece Yağmur

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir