RUHUNUZDAKİ GÜNEŞ HİÇ GÖLGELENMESİN

Yağmur da yağsa, güneş bulutlara da saklansa ruhunuzdaki güneş hiç gölgelenmesin.
Haziran ayında bol güneşli günler bizi bekliyor diye düşünürken bol yağmurla karşılaştık. Yağmur yağması iyi tabii; yoksa yaz sıcakları susuz çekilir mi hiç? Umarım dozunda yağar da kimse zor durumda kalmaz.

Şimdi de babalarınızı sevgiyle kucaklama zamanı. 
Haziran ayında “Babalar Günü”nü kutlayacağız. Anne ve babamız en değerli varlıklarımız; şimdi de babalarınızı sevgiyle kucaklama zamanı… Sarılın boynuna, öpün yanaklarından şööyle sıkı sıkı…. Genelde babalar sevgilerini anneler kadar çabuk ya da fazlasıyla gösteremezler ama inanın çocuklarını çok severler. Onları düşündüğünüzü, varlıklarının çok değerli olduğunu hissettirin. En güzel hediye birlikte geçirilen anlardır, unutmayın… Tüm babaların günü kutlu ve mutlu olsun, nice sağlıklı, mutlu yıllara…

İştahınızı kabartacak gerçek, katkısız dondurma;
Bu sayımızda yazın en lezzetli yiyeceklerinden olan dondurmanın beslenme üzerindeki önemine değindik; iştahınızı kabartacak gerçek, katkısız dondurmanın resimlerine yer verdik sayfamızda.

Çeşme Marina her övgüyü hakediyor.
Çeşme Marina’ya üstün Tasarım Ödülü takdim edildi. Dünya Denizyolu Taşımacılığı Altyapısı Birliği’ne (PIANC) bağlı Rekreasyonal Denizcilik Komisyonu tarafından 2014 PIANC Marina Üstün Tasarım JackNichol Ödülü’ne layık görülen Çeşme Marina’ya ödülü takdim edildi. Ödülü IC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Salih Çeçen ve Çeşme Marina Genel Müdürü Can Akaltan aldı.

Dünya Kupası’na az kala…
Bu yıl Dünya Kupasına Türkiye olarak katılamasak da Dünya Kupası’na az kala; sorularımıza  içtenlikle yanıt veren Ümit Aktan’la keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Yine sizler için Haziran ayında da en doğru haberler, en güzel yazı vefotoğraflarla karşınızdayız. Umarız beğenirsiniz, her zaman görüşlerinizi bekliyoruz. Görüşleriniz bizim için çok değerli buna inanın lütfen.

Dergimizi okurken gülümsemeniz ve mutlu olmanız dileğiyle sevgi ve saygılar sunarım.
Ziynet Attila
ziynet@mavisehirdergisi.com

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir