YAZDAN KALANLAR BAHARDA DA BİZİMLE

Çanta bir ihtiyaç mı yoksa aksesuar mı tartışılır ama benim stilimin tamamlayıcısı bu yaz, örgü ve hasır çantalar oldu; tıpkı şapkalar ve ip sandaletler gibi.

Benim gibi moda meraklısıysanız, instagram fenomenlerinin elinden düşmeyen o çantaları mutlaka görmüşsünüzdür. Karesi, yuvarlağı, büyüğü, küçüğü, elde tutulanı veya omuza asılanı… Ne yapın ne edin soğuk havalar gelmeden mutlaka bir tane edinin. Sizlere de bu konuda işte güzel bir seçenek “Asha Çanta”… Aradığım en tatlı ve trend modelleri @asha_accessory instagram adresinde bulabiliyorum. El emeği, göz nuru bu çantaların hepsi benim olsa asla hayır demem. Bugün benim de üzerimde gördüğünüz çantaların hepsi bu adresten. Peki bu çantaları ne şekilde kullanırsak daha trend daha stil sahibi dururuz? Şöyle tril tril beyaz bir elbise, başımızda fötr bir şapka, ayağımızda sandaletler ve elimizde de bu çantalardan biri… Nasıl da güzel durur ama. Daha rahat görebilmeniz açısından bugün böyle bir görünüm ile karşınızdayım. Ya da sarılar, hardallar, kahveler, pötikareler, çizgilerden oluşan herhangi bir görünüşle de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Yazı bitirirken, yazdan kalan trendlerin hala devam ettiğini hatırlatmakta fayda var. Örneğin yazın en trend rengi sarı ve pötikareli giysilere hala giysi dolabınızda fazlasıyla yer verebilirsiniz. Bunlar da araya sıkıştırılmış küçük trend tavsiyeleri olsun sizlere.

Örgü ve hasır çantalarınızın modeli ne olursa olsun en şık veya en spor kombinlerinizle rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Biz kadınlar için stil sahibi görünmek madem bu kadar önemli, bahsettiğim bu çantalar bizlere böyle görünmek için kestirme bir yol sunuyor aslında. Soğuk havalar gelmeden bu trendin bol bol tadını çıkartın, sevgiyle kalın…

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir