EKMAS MAVİŞEHİR’DE YAŞAM BAŞLIYOR

İnşaat sektörünün öncü ve yenilikçi markaları arasında yer alan EKMAS Group’un eşsiz projesi EKMAS Mavişehir’de sona yaklaşıldı.

EKMAS Mavişehir; emsallerinden farklı olarak, şeffaf satış anlayışı çerçevesinde örnek dairelerini orijinal yapıda sunarak, alıcıya doğrudan temsil yapan ender projelerden. Ziyaretçiler örnek daireyi gezerken aynı zamanda inşaatın gelişimini de eş zamanlı görerek süreç hakkında eksiksiz bilgiye aracısız ulaşıyor. Örnek dairede sunulan hareketsiz mobilyalar, satışı yapılan diğer konutlarda da olacağından örnek dairede en çok dikkat çeken ve merak edilen unsurlar arasında.

Daire içlerinde gözde markaların üst segment serileri kullanılıyor. Samsung’un son teknoloji ürünü Wind-Free klima sistemi ile ev sahiplerine serinleme konforu sunuyor. Yeni nesil bu üründe rahatsız edici serin rüzgar duygusunu yaşatmadan, sağlıklı bir serinlik düzeyini etkili bir biçimde sürdürüyor. %68’e kadar enerji tasarrufu sağlayan bu sistem akıllı ev uygulaması ile programlanabilir ve kontrolü sağlanabilir. Ozon tüketim potansiyeli değeri sıfır olan ve Küresel Isınma Potansiyeli klasik soğutuculara göre daha düşük olan bu sistemin çevre dostu olması EKMAS Mavişehir tarafından tercih edilme sebeplerinden. Mutfakta ise; en çok tercih edilen markalardan olan Siemens ankastre set ile ev sahiplerine konfor ve kolaylık bir arada sunuluyor. Banyo ve lavabolarda, Hansgrohe, Huppe gibi markalar ile şık ve kullanışlı alanlar oluşturuldu.

EKMAS Group Yönetim Kurulu Başkanı Özgür EKMEKÇİOĞLU;
“Her ne üretiyorsak, sanki yalnızca kendimiz kullanacakmışız gibi detaylara çok önem vererek üretiyoruz. Onay verdiğim ve hayata geçen her proje benim imzamdır. Bu anlayışla çalışarak bulunduğumuz sektörlerde kalıcılığa ulaştık. Bugün EKMAS Mavişehir’de bu anlayışın ürünüdür” diyerek projedeki ayrıntıların bile uzun mesailer sonucu, titizlikle belirlendiğinin altını çiziyor.

EKMAS Mavişehir’in örnek dairelerini gezerek sizler de bu proje hakkında fikir edinebilir, alanında uzman satış temsilcileri ile alternatif ödeme planlarını değerlendirebilirsiniz.

İletişim: 444 0 459

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir