Under Armour’dan farklı koşu stillerine özel ayakkabılar!

Sporculara kendilerini iyi hissettirmeyi ve onları en yüksek performanslarına ulaştırmayı hedefleyen Under Armour, farklı stilde koşular için, farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanan koşu ayakkabısı koleksiyonu SpeedForm’la dikkat çekiyor.

Her koşu stilinin farklı ihtiyaçları olduğunun altını çizen Under Armour, açık hava, uzun mesafe ve kısa mesafe koşularınız için benzersiz özelliklere sahip SpeedForm Gemini 2, SpeedForm Fortis Vent ve SpeedForm Apollo serilerini sunuyor. 

Uzun Mesafe Koşularınızın Vazgeçilmezi: Under Armour SpeedForm Gemini
Under Armour’ın maratoncular ve uzun mesafe koşucuları için ürettiği UA Speedform Gemini 2 serisi, anatomik dizaynı sayesinde, topuktan ayakuçlarına enerji geçişini hızlandırarak koşu mesafenizi uzatıyor. 

UA Speedform Gemini 2 serisi ayakkabılar, ArchForm teknolojileri sayesinde ise kavis ve topuk bölgelerindeki ekstra destek içeriyor. Bu sayede daha sıkı ve rahat bir his vererek uzun mesafe koşularında maksimum rahatlık sağlıyor.

mavisehir-dergisi-under-armour1

Doğa ile iç içe olmayı, engebeli zeminlerde koşmayı sevenlere; Under Armour Speedform Fortis Vent
Under Armour’ın yenilikçi UA SpeedForm ayakkabıları mükemmel topuk haznesiyle kusursuz bir koşu deneyimi sunuyor.

Under Armour Speedform Fortis Vent, sağlam, anatomik bir tutuş sağlayan kusursuz silikon topuk haznesi, ekstra topuk süngerleri ve esnek girintileri sayesinde zemindeki engebeleri hissetmenizi engelliyor ve bu özelliğiyle doğa koşuları için ideal seçim oluyor. 

Under Armour Speedform Apollo’yla Sprint koşularınızda maksimum hıza ulaşın!
Under Armour Speedform Apollo 2 serisinde boydan boya kullanılan MicroG süngeri yumuşak temaslarınızı bir anda patlayıcı adımlara dönüştürüyor ve sizi hedefinize bir adım daha yaklaştırıyor.

Sprint koşularınız için ideal seçim olan Under Armour Apollo serisi, topuk kısmında yer alan sünger sayesinde daha sıkı tutuş ve üst seviye konfor sağlıyor. Ayakkabının ayağı tam olarak sarması adına güçlendirilen kavis ise, daha hızlı ilerlemenize yardımcı oluyor ve sizi maksimum hızınıza ulaştırıyor.

mavisehir-dergisi-under-armour2

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir