Instagram’da fark yaratan marka; melbsistersbags

İzmirli, üç güzel ve başarılı genç kadın; yeni markaları olan “melbsistersbags” hakkında bizleri bilgilendirdi. İnstagram üzerinden satış yapan, ileriki zamanlarda ise İzmir’de bir mağaza açmayı planlayan melbsistersbags markasının sahipleri, hedeflerinin yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğunu ve her zaman şık ürünleri sunmayı istediklerini söylediler.

Melike Baykara Birinci, Mavişehir Dergisi okurları için yaptıkları çalışmaları ve markalarını anlattı…

Sonbaharın kendini yavaş yavaş hissettirdiği rengarenk yaz renklerinin yerini toprak tonlarına bıraktığı bu günlerde ekose ceketlerin, trençkotların ve jeanlerin en iyi tamamlayıcısı çantalar yine mevsimin gözdesi.

Her zaman son dokunuşu yapan, biz kadınları güzelleştiren, her türlü yükümüzü taşıyan bu işlevsel aksesuar aslında hayatımızın ne kadar da önemli bir parçası değil mi ama? İşte tam da bu noktada
15 Mayıs 2018 tarihinden bu yana sosyal medyada da yerini alan markamız @melbsistersbags’den söz etmek istiyorum. Biz üç moda tutkunu kadın Melike, Elçin ve Burçin…

Melike yani bendeniz bir sosyal medya platformu olan Instagram’da altı yıldır @pisimel adı altında modaya ve sokak stiline dair kendi penceremden naçizane paylaşımlarda bulunuyorum.

Elçin ve Burçin ise son moda trendleri oldukça sıkı takip eden yenilikçi kız kardeşler. Üçümüzün ortak zevkleri ve yüksek enerjisiyle “melbsistersbags” markasının ortaya çıkması kaçınılmaz oldu.

Bu bizim için bambaşka bir başlangıç, bambaşka bir heyecan. Modaya olan tutkumuzu ve yenilikçi akımları insanlarla paylaşmayı bir tutku haline getirdik. Kalitemizden asla ödün vermeden daha uzun yıllar çalışmak, hatta markamızı büyütüp İzmir’de bir mağaza açmak şuan en büyük hedefimiz. Heyecanımıza ortak olup bizi takip eden, desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürler.
Sevgiyle kalın.
Melike Baykara Birinci

Instagram: @melbsistersbags
Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir