YAZA MERHABA

Bu sayımızda İzmirli sanatçı Pınar Aylin’le yaptığımız güzel söyleşiyi sayfalarımıza taşıdık. Pınar Aylin’i İzmir’de “Kadına Şiddete Hayır” konseptli defilede sahneye çıktığı sırada gördük ve röportaj yapma isteğimizi kendisine ilettik. Bizi İzmirli’ye has güleryüz ve samimiyetle karşıladı. Egosu olmayan, sizden bizden biri…Samimi, kıpır kıpır, çıtı pıtı güzel bir sarışın. Sorularımızı tüm içtenliğiyle yanıtladı ve biz de sizler için sayfalarımıza taşıdık sohbetimizi.

Haziran ayının başlarında Soyak A Bölgesi’nde “Yaza merhaba” partisi yapıldı. Biz de Mavişehir Dergisi olarak katıldık ve standımızda okurlarımızla buluştuk. Sayfalarımız arasında bu partiden fotoğrafları bulabilirsiniz. Köşe yazarlarımızdan Kutay Ürkmen, yaptığı gösteriyle geceye katılanları gülmekten kırdı geçirdi.

Çeşme Marina , “Sezona Merhaba” partisiyle bu yıl beşinci sezonunu açtı. Genel Müdür Can Akaltan’ın yaptığı konuşma ve geceden renkli görüntüleri yine sayfalarımız arasında bulabilirsiniz. Güzel gecede sahne alan müzik grubu herkesi coşturdu. Her geçen sene daha da güzelleşen Çeşme Marina’da bu yaz müzik yayını başlamış. Müzik eşliğinde gezmek daha zevkli olacağa benziyor.

Evet, daha birçok haber  ve duyuruları sayfalarımızda bulabilirsiniz. Yaz mevsiminin gelmesiyle okullarda tatile girme hazırlıkları tamamlandı ve birçok okulda törenler düzenlendi. Sınıf atlamalar ve mezuniyetler her daim heyecanlıdır. Okulu bitirirken sevinçle hüzün arası duygular yaşanır hep. Okuldan ve öğretmenlerden ayrılıyor olmanın verdiği hüzün okulu bitirip yeni bir hayata başlangıç yapacak olmanın sevincine bırakır yerini. Tüm öğrencilere ve öğretmenlere gönüllerince geçirecekleri güzel bir tatil dilerim.

Sevgi ve saygılarımla,

Ziynet Attila
ziynet@mavisehirdergisi.com
mavisehirdergisi@gmail.com

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir