FIRSATI YAKALA HATA YAPMAKTAN KORKMA

Tenis aslında fırsatları değerlendirme oyunudur. Bir tenis maçında her iki oyuncu da, maçı kazanma adına önce kendisine fırsatlar yaratmaya çalışır ve sonra bu fırsatları değerlendirip rakibine üstünlük sağlamaya çalışır.

Oyun sisteminizi fırsat yaratmak ve sonrasında bu fırsatları kullanma adına oluşturmak, gereksiz risklere girmemek, kurguladığınız oyuna sadık kalmak üzerine kurarsanız sonuca ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

HATA YAPMAYAN, DAHA ÖNCE DENEMEYENDİR !
Neyi başarmak isterseniz isteyin, hedefiniz, amacınız ne olursa olsun.Bunu eyleme mutlaka geçirin, denemekten ve hata yapmaktan korkmayın.

Herkes hata yapabilir, hepimiz insanız yaptığımız bu hatalardan ders almak ve aldığımız derslerle, daha güçlü, daha inançlı olarak yolumuza devam etmek bizim elimizde.

Aslına bakarsak, yapılan hatalar bizim öğretmenimiz, rehberimizdir. Aynı hatayı, bir daha bir daha tekrar etmemek koşuluyla, yaptığımız hatalardan ders alarak en iyiye ulaşma yolunda çok büyük adımlar atabiliriz.

Unutmayalım ki, hata yapmamak için, hiçbir şey yapmamamız gerekiyor. Hiçbir şey yapmadan da istediklerimize ulaşmanın mümkün olmadığı bir gerçek. Hata yapmaktan korkmadan, istediklerimizi elde etmek için mücadeleye sonuna kadar devam etmek gerekiyor.

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir