DIŞ KAPILARDA FARKLI YAKLAŞIMLAR

Bu yazımda sizlerle, evlerimize dışarıdan bakacağız. Dış kapı dekorasyonları evin genel karakterini yansıtırlar. Evimize gelen misafirlerimizin ilk gördükleri yer dış kapılardır ve bizlere evin genel dekoru hakkında da bilgiler verebilir. Genel olarak şöyle de düşünülür; evin dış kapısı özgün ve farklı ise ev sahibi de zevkli ve evini seven biridir. İlk anda izlenim ve imaj olumlu olur. Güzel bir dış kapı ile evinize gelen misafirlere daha sıcak bir hoşgeldin diyebilirsiniz.

İster apartman olsun, ister müstakil ev, bilinen dış kapıların aksine oldukça renkli ve dekoratif modellerle tasarlanan yeni trend dış kapıları, en yeni teknoloji imkanları kullanılarak uyguladığınızda, uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha önce sınırlı renk alternatifi olan kapılar artık rengarenk ve daha dekoratif tasarlanıyor. Yeni kapılarınızla evlerinizin kalitesini artıracağınız gibi evinize hergün girip çıktığınızda, yaptığınız yenilik size pozitif bir enerji olarak yansıyacaktır.

Evinizin girişinde sevdiklerinizle beraber paylaşacağınız güvenli yaşamı şıklık ve farklılık ile zenginleştirmek keyfini düşünün derim. Güvenli evlerinizde keyifler…

mavisehir-dergisi-kaan-yenilmez2 mavisehir-dergisi-kaan-yenilmez3

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir