BU YAZ BAŞKA

Bu sayıya denk geldi güzel ve gururlandırıcı şeylerden bahsetmek…

Biz her zaman insana değer verdik, dürüst ilişkilere ve menfaatsiz dostluklara… Bu enerjimiz bize öyle güzel insanlar kazandırdı ki; hepsini sayıp anlatmaya bu safyalar yetmez. Ama bu yaz yakınımızda olan güzel şeyler var, onları kaleme almazsam bir yanımız eksik kalacakmış gibi hissediyorum.

Uzun yıllardır işlerini büyük bir istek ve heyecanla yürüttüğümüz Alaçatı Tatlıcısı İmren; bu sene 75. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor. 1941 yılından beri bir aile şirketinin ayakta kalıp kendini sürekli geliştirmesi çok önemli bir ayrıntı… Bir sonraki sayıda İmren hakkında size detaylı bir içerik oluşturmayı planlıyoruz. Ama ilk fırsatta Alaçatı’ya gidip, tarihe tanıklık etmenizi öneririm. Çünkü bu yaz başka.

Bir şirket misyonunu ancak bu kadar iyi taşıyabilir… Açılmadan önce ve açıldığı günden beri Çeşme Marina ile birçok projeye imza attık, iş ilişkimiz bir baktık ki dünya görüşüne dönüşmüş. Başarının bir hedef, dürüstlük ve saygının bir duruş olduğunu Çeşme Marina ile deneyimledik. Abartmıyorum; Çeşme Marina ilişkide olduğu her kişiye o kadar saygılı ve sevgi dolu ki;

insani değerlerin ön planda tutulduğu ender yerlerden biri ve Çeşme Marina’nın tüm ekibi bu gururun temsilcileri… Ve bu sene Burada Mutluyum markasının resmileştiği ilk sezonu Çeşme Marina’nın. Burada Mutluyum derken yine sizi düşünen bir yerden bahsediyorum; Çeşme Marina’da mutluluğunuzu anlatan video veya fotoğrafınızı paylaşarak Çeşme Marina’dan sizi mutlu edecek hediyeler kazanabilirsiniz. İlk fırsatta Çeşme Marina’ya gidip Burada Mutluyum demelisiniz. Çünkü bu yaz başka.

Kişisel olacak ama; bu yaz bana bambaşka, çünkü Venüs dünyaya yaklaşıyor. Bir kız babası olacak olmak, babalar gününde bana bir ilki yaşatacak.

Tüm babaların ve baba adaylarının babalar gününü kutluyorum.

Yolunuzun hep iyi niyetli ve yüreği temiz insanlarla kesişmesi dileğiyle…

Saygılarımla,

Aras Attila
Mavişehir Dergisi İmtiyaz Sahibi – Genel Yayın Yönetmeni

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir