STUDIO 35 WORKOUT HERKESİ SAĞLIKLI YAŞAMA DAVET EDİYOR

2014 yılı Mayıs ayında Pelin Güle ve ortağı Günnur Yıldız tarafından kurulan STUDIO 35 WORKOUT, kişiye özel spor konsepti ile Mavişehir Park Yaşam Ofislerinde hizmet vermeye başladı. Buradaki tüm eğitmenler Beden Eğitimi Spor Yüksek okulu mezunu olup spor kariyerlerinde kendilerini kanıtlamış sporculardan oluşuyor. Konu hakkında bilgi aldığımız STUDIO 35 WORKOUT sahipleri PilateSystem Master Trainer Pelin Güle ve Günnur Yıldız bakın neler söylediler. “Stüdyo bünyesinde Reformer, mat pilates, hamile pilatesi, fonksiyonel antrenman, 4dpro , trx, stretching, kick boks özel dersleri ile couple ve tekli olarak kişilerin ihtiyacına yönelik programlar uyguluyoruz. Kişiye özel derslerde ise; ayrıca boyun ve bel fıtığı, skolyoz, ms, romatoid artrit, sporcu sakatlıkları ve hamilelere yönelik özel programlarımızla sağlığı ön planda tutan egzersizler yaptırıyoruz. Sabah 06.30 akşam 22.00 arası açık olan stüdyomuzda dersler 50 dakika sürüyor. 3 farklı stüdyoda verilen özel derslerde kardiyovaskuler çalışmalar, kilo verme, sıkılaşma, farklı kas gruplarına yönelik statik ve dinamik egzersizler uyguluyoruz.

7 den 70 e herkesin yapabileceği pilates egzersizlerinin yanısıra PilateSystem eğitim programları da vermekteyiz. Stüdyomuzda reformer ve mat sertifikasyon programlarımızla İzmir ve Türkiye’nin  birçok spor kulübüne eğitmen de yetiştiriyoruz.

3 gün süren eğitim programlarımız sonunda aynı zamanda STUDIO35WORKOUT’ta staj imkanı da sunuyoruz. PilateSystem eğitim programı klasik pilates yöntemine dayanmakla birlikte size sadece ne öğreteceğinizi değil neyi nasıl öğreteceğinizi öğretir.

Eğitim programlarımızda reformer, cadillac, chair, barrel, trapez, miniball, çember gibi ekipmanlar ve aynı zamanda Türkiye’nin birçok ilinde workshoplar bulunmaktadır. Eğer 60 yaşında ceketinizi kendiniz giymek ve sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız spor yapın. Pilates fark ve farkındalık yaratır. Doğru eğitmenlerle çalışıldığı sürece istediğiniz vücuda kavuşmak kaçınılmazdır.” Diyerek sporun insan yaşamındaki önemine dikkat çektiler.

STUDIO 35 WORKOUT, size profesyonel hizmet sunmak için pazar hariç haftanın 6 günü kapılarını açıyor. Bilgi için 0232 501 2061 numaralı telefondan arayarak randevu alabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. pelin@studio35workout.com

Adres: 6523 Sokak Park Yaşam Ofisleri 32/B Giriş Kat:3 Daire:317
www.studio35workout.com

mavisehir-dergisi-pelin-gule2 mavisehir-dergisi-pelin-gule3 mavisehir-dergisi-pelin-gule4 mavisehir-dergisi-pelin-gule5

 

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir