SAĞLIKLI YAŞAM TARZINIZI BELİRLEYİN

Bize kendinizden bahseder misiniz?
Çocukken ailemle İsviçre’ye yerleştik. Hayatımın çok büyük bir bölümünü orada geçirdim. Beslenme danışmanlığı eğitimimi de İsviçre’de aldım. Psikoloji ve Menopoz Dönemi beslenmesiyle ilgili aldığım ek eğitimler danışanlarımla daha özel ilgilenmemi sağlıyor. Bu sene İzmir’e yeniden yerleştim. Doğduğum şehirde tekrar yaşamaktan ve hizmet vermekten heyecan duyuyorum.

İzmirlilere nasıl yardımcı olacaksınız?
Yiyerek kilo vermelerini sağlayacağım. Prediyabet, yani insülin direncini alt etmelerini sağlayacağım. Yiyerek tekrar sağlıklarına, yani sağlıklı bir karın çevresine kavuşmalarını sağlayacağım. Hayata, dolayısıyla kendilerine daha güzel bakmalarını sağlayacağım. Hepsi bir terzi tadında olacak, çünkü herkesin hayat şartları farklı. Her bir danışanımın hayatıyla özel ilgileneceğim. Onları yeni lezzetlerle tanıştıracağım. Adım adım bir ekip ruhuyla keyifli, mutlu ve sağlıklı bir yaşam tarzına birlikte yürüyeceğiz.

Sunduğunuz hizmetlerinizden bahseder misiniz?
Paket programların hepsi koçluk niteliğindedir. Her hafta danışana verdiğim programda, destekleyecek birkaç özel besinden oluşan bir sepet hazırlıyoruz. Akla takılan tüm sorular gün içerisinde SMS, e-mail veya telefon ile cevaplanıyor. Böylelikle adım adım birlikte hedefe odaklanıyoruz. Danışanların her biri eğitimine, disiplinine ve işine inandığım spor hocamızla ayrıca destekleniyor.

Şuan 3 paket sunuyoruz;
5 Haftalık Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Koçluğu & 1 Seans Personal Training & Kişiye Özel Spor Programı

5 Haftalık Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Koçluğu & 10 Seans Personal Training

5 Haftalık Tüm Aileye Özel Sağlıklı Beslenme Koçluğu & İsteğe Göre Özel Spor Programı

Sağlıklı bir yaşam tarzı edinmek isteyenler size nasıl ulaşabilirler?
Ofisimiz Bostanlı’da. Randevu ve detaylı bilgi için 0532 798 00 41 numaralı telefondan ve info@kadinimsaglikliyim.com adresinden bize ulaşabilirler.
İsmehan Öztürk

mavisehirdergisi-ismehan-ozturk2 mavisehirdergisi-ismehan-ozturk4

mavisehirdergisi-ismehan-ozturk3 mavisehirdergisi-ismehan-ozturk5 mavisehirdergisi-ismehan-ozturk6

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir