SAĞLIKLI ŞEYLER ATÖLYESİ

Sağlıklı yemekler her gün adresinize teslim ediliyor

Sağlıklı yaşam günümüzün en önemli konularından bir tanesi. Hastalıklardan korunmak, daha dengeli ve kaliteli bir yaşam sürmek için beslenmemiz listenin en başında geliyor. Sağlıklı Şeyler Atölyesi’nin kurduğu BackPack, 5 farklı menü seçeneği ile iş ve özel hayatın yoğunluğunda beslenmesine zaman ayıramayan, yaptığı spordan fayda sağlayamayan, sağlıksız beslenme sonucu fiziksel rahatsızlıklar ve daha bir çok farklı sorun yaşayan kişilerin imdadına yetişiyor.

BackPack Menüleri 
SlimFit: Kilo verme sadece ağırlığın düşmesi anlamına gelmez. Vücudumuzdaki yağ kaybının maksimum seviyede olması verilen kilonun kalitesini ve vücut görüntümüzü belirler. BackPack SlimFit paketi, siz sağlıklı ve dengeli beslenirken fazla yağlarınızdan kurtulduğunuz bir programdır.

Muscle: Spor yapıyorsunuz fakat vücudunuzda herhangi bir değişim hissetmiyor ve görmüyorsanız biliyoruz ki bunun en önemli sebebi yanlış beslenme. BackPack Muscle paketi, spor yapan ya da kas kütlesini geliştirmek isteyen bireylere özel olarak tasarlanmıştır. Vücudunuzdaki yağ oranı azalırken, kas kütlenizin de artmasına destek olur.

Eatox: Detoks, vücudun doğal günlük döngüsünde gerçekleştirdiği bir işlemdir. Fakat kötü hava şartları, stres, yanlış beslenme, alkol tüketimi, hareketsizlik, uyku düzeni bozuklukları, duygusal dalgalanmalar, düzensiz hayat ve benzeri durumlardan ötürü bu doğal döngü yavaşlar ve zaman zaman dışarıdan destek vermek gerekir. Detoksun sıvı olması gerekir algısını yıkan BackPack Eatox paketi, sizi zorlamadan, yemeli bir program dahilinde bu döngüye destek vermek için yaratılmıştır.

Juitox: BackPack Juitox, hızlı bir arınma (detoks) programıdır. İçeriği tamamen SIVI olup, toplamda 6 adet içecek barındırır.

VIPFit: BackPack VIPFit, tamamen kişiye özel olarak diyetisyen tarafından hazırlanmış seçkin bir programdır. Kişinin tamamen hedefleri ve istekleri doğrultusunda tasarlanır. Bireyin besin alerjileri, medikal durumu, besin intoleransları, sevdiği ve sevmediği yiyecekler göz önünde bulundurularak alması gereken kalori miktarı belirlenir ve birebir kişiye uyumlu bir paket sunulur. Haftalık diyetisyen görüşmelerinizin yanı sıra size özel olarak hizmet verecek kişisel spor hocanız da size en uygun egzersiz programını uygulatır.

Çalışma Sistemimiz
Hizmetlerimizle ilgilendiğinize karar verdikten sonra bize belirttiğimiz telefon numarasından ulaşarak diyetisyen randevunuzu alıyorsunuz. Ortalama 1 saat süren bir görüşme ile hangi programın sizin için en uygun olduğuna birlikte karar veriyoruz. Seçtiğimiz pakete göre kontrol süreçlerinizi düzenleyip programımızı uygulamaya başlıyoruz.

Paketlerimizdeki Ürünler ve Teslimat 
Yemek paketlerimizin tamamı alanında uzman şefimiz tarafından tüm hijyen koşullarına dikkat edilerek diyetisyen kontrolünde hazırlanır. Kullandığımız ürünler ağırlıklı olarak organik tercih edilip, alımlarımız ve hazırlığımız günlük yapılır. Haftanın 6 günü Türkiye’de ilk defa ısı koruyucu çantalarda önceden belirttiğiniz adresinize 08:30 – 10:30 saatleri arasında teslim edilir. Çantalarımız doğaya olan saygımızdan ötürü geri dönüşümlüdür, tekrar kullanılır. Ancak program bitiminde çantamızı siz sevgili misafirlerimize bizden ufak bir anı olarak bırakırız.

İletişim: 0546 549 80 21

mavisehir-dergisisaglikli-seyler2 mavisehir-dergisisaglikli-seyler3 mavisehir-dergisisaglikli-seyler4 mavisehir-dergisisaglikli-seyler5 mavisehir-dergisisaglikli-seyler6 mavisehir-dergisisaglikli-seyler7

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir