SAĞLIKLI ŞEYLER ATÖLYESİ

Sağlıklı yemekler, her gün adresinize teslim ediliyor.

Cansu Uygur kimdir, bize biraz kendinizi anlatır mısınız?
İstanbul’da doğdum ve büyüdüm. Fen lisesinden mezun olduktan sonra “Beslenme ve Diyetetik” eğitimimi almak için Amerika’ya gittim. 5 yıl orada yaşadım ve 2009 yılında mezuniyetimden sonra İstanbul’da sırasıyla Dr. Ender Saraç ile kendi kliniğinde, Alman Hastanesi’nde ve Doğuş Grubu’nda “diyetisyen” olarak çalıştım. Tüm çalıştığım yerlerde farklı branşlar üzerine uzmanlaştım. En son çalıştığım Doğuş Grubu D-Life Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde alkali beslenme, detoks, paket diyet yemek hizmetleri üzerine uzmanlaştım ve şimdi İzmir’de bu birikimimi insanlarla paylaşmak istiyorum.

Neden İstanbul değil de İzmir?
İstanbul, doğup büyüdüğüm şehir olmasına rağmen artık eskisi gibi değil maalesef. Ayrıca İzmir’i çok severim, her yaz buraya geldiğimde keşke geri dönmesem derdim. Şimdi hem bu hayalimi gerçekleştiriyorum hem de İzmir’de henüz profesyonel olarak uygulanmayan bir sistemi buraya taşıyorum. Bu benim için çok keyifli bir süreç.

Sistemden biraz bahseder misiniz? Nasıl faydalanabileceğiz ve neden üye olmalıyız?
Burada “Sağlıklı Şeyler Atölyesi”ni kurduk ve ilk ürünümüzü BackPack markası ile çıkarıyoruz. BackPack içerisinde 4 farklı menünün haricinde bir de tamamen kişiye özel paketler yaratarak hizmet veriyor. Menülerimiz kişinin ihtiyacı doğrultusunda benim yönlendirmem ile ortak bir kararla belirleniyor.

Kişi bu sisteme üye olduğunda önce benimle 1 saatlik bir analize giriyor. 2 gün sonrasında yemeğini adresine teslim ediyoruz ve maceramız başlıyor. Sürecin ortasında ve sonunda olmak üzere 2 takip görüşmesi daha yapıyoruz, böylece süreci tamamen kontrol altında tutmuş oluyoruz. Kişiye özel paketimizde ise görüşmelerimiz daha sık oluyor (günlük telefonla takiplerimiz hariç) ve size özel spor hocanızla haftada 3 gün beslenmenizle uyumlu bir egzersiz planı izliyorsunuz. İncelme sürecinde, spor yaparken ya da detoksta ne yiyeceğimizi bilemiyorsak, hazırlamakta güçlük çekiyorsak, motivasyona ihtiyacımız var ise bu programa üye olmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü hedef ve sonuç odaklı çalışıyoruz ve sizi mutlu etmek için tüm birikimimizi kullanıyoruz diyebiliriz.

mavisehir-dergisi-saglikli-seyler5

Ne tarz menüler var?
Sağlıklı incelmek isteyenler için SlimFit, spor yapan ve kas kütlesini geliştirmek isteyenler için Muscle, detoks yapmak isteyenler için ise Eatox ve Juitox olarak 2 alternatifimiz bulunmakta. Detoks paketlerimizden biri yemeli, diğeri ise sıvı program. Kişiye özel VIPFit paketimizde ise süreç boyunca spesifik bir paket üzerinden gitmek yerine benim kontrolümde farklı beslenme şekilleri ile ilerliyoruz.

Teslimatı nasıl yapıyorsunuz?
Teslimat her sabah 08:30 – 09:30 ve 09:30 -10:30 saat dilimleri arasında Türkiye’de ilk defa ısı koruyucu çantalar ile danışanımızın belirttiği adrese teslim ediliyor. Üyelik sonunda çantamızı hediye ediyoruz.

Sizinle görüşmeden internetten ya da telefonla sipariş veremiyor muyuz?
Maalesef hayır. Çünkü bu sistemin kesinlikle kontrol altında ilerlemesi ve bunu da diyetisyenin yapması gerekiyor. Kendi vücudunuzu tanıdığınızı düşünseniz de yanlış kararlar alma ihtimalinizi riske atmıyoruz. Kesinlikle sonuç almak için mutlaka diyetisyen görüşmesinden geçmenizi ve düzenli olarak kontrollerinize gelmenizi istiyoruz.

İlgilenen kişiler size nasıl ulaşabilir?
Ofisimiz Bostanlı’da. Randevu ve/veya detaylı bilgi için 0546 5498021 numaralı telefondan da bize ulaşabilirler.

mavisehir-dergisi-saglikli-seyler2 mavisehir-dergisi-saglikli-seyler3 mavisehir-dergisi-saglikli-seyler4 mavisehir-dergisi-saglikli-seyler6 mavisehir-dergisi-saglikli-seyler7

Sağlıklı Şeyler Atölyesi – İletişim: 0546 5498021

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir