‘DİYET EVİME’ DİYETİN KOLAY HALİ

Diyet Evime firmasının genç ve başarılı diyetisyeni Beyza Yavuz ile ofislerinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Bize Diyet Evime’den ve yaptığınız işten kısaca bahseder misiniz?
Diyet Evime ekibi olarak üyelerimizin kilo vermesi, form koruması, kilo alması gibi hedeflerini gerçekleştirmek ya da herhangi bir kilo kaygısı olmadan sadece sağlıklı beslenmelerini sağlamak için, gün boyunca almaları gereken besinleri, hijyenik ortamda, doğal ve katkısız olarak hazırlayıp, her sabah adreslerine teslim ederiz.

Diyet Evime üyelik sistemi nasıl çalışır?
Öncelikle bize başvuran bireylerle ofisimizde ücretsiz bir ön görüşme yapar, genel sağlık durumları, yaşam ve yeme alışkanlıkları üzerine kısa bir sohbet gerçekleştiririz.

Ailemize katılmaya karar vermeleri halinde, girecekleri vücut analizi sonrası hedeflerine ulaşmaları için günlük almaları gereken kalori miktarını hesaplar ve onlar için ideal olan paketimizi seçeriz.

3 ana 3 ara öğünden oluşan günlük beslenme paketlerini her sabah 7.00-10.00 saatleri arasında özel kuryelerimiz ile termal çantalar içinde adreslerine teslim ederiz.

Aylık üyelik sistemi ile hizmet veren firmamızda haftalık telefon takipleri ve ofiste birebir görüşmeler ile üyelerimizin gelişimini yakından takip eder ve kontrol altında tutarız. Bunların dışında da beslenme konusundaki her türlü soru ve sorunlarında sınırsız telefon desteği ile her daim yanı başlarındayız.

Paketleriniz neler? Kim hangi paketi almalı?
Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için ‘İncelme Paketi’, Kilo fazlası olmayıp, formda kalmak ve sağlıklı beslenmek isteyenler için ‘Form Koruma Paketi’, Düzenli spor yapan ve sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyenler için ‘Sporcu Paketi’, Anneler ve anne adayları için ‘Anne Paketi’, Öğle yemeği ve akşamüzeri alınacak bir ara öğünden oluşan ‘Ofis Paketi’ Vücudunu zararlı toksinlerden arındırmak ve hafiflemek isteyenler için 3 günlük ‘Sıvı Detoks Paketi’ Yenilenmek, ödemlerinden kurtulmak ve arınmak isteyen ama vücudu sıvı detoks programına uygun olmayıp, sadece sıvı beslenmekte zorlananlar için 5 günlük ‘Katı-Sıvı Detoks paketlerimiz mevcuttur.

Diyet Evime’nin farkı nedir?
Diyet Evime üyeleri,
• 1 ay boyunca bir yediğini bir daha yemiyor,
• 3 ana 3 ara öğünden oluşan zengin ve lezzetli menüler ile doya doya zayıflıyor,
• Üyelikleri süresince sınırsız diyetisyen desteğinden faydalanıyor.

Niçin üye olmalıyız?
• Uzun diyet listeleri gözünüzü korkutuyorsa,
• Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyor; ancak nasıl bir beslenme planı izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız,
• Yoğun yaşam temponuzda gıda alışverişi ve yemek pişirmeye vakit ayıramıyorsanız,
• Kilo fazlanız olmasa da formunuzu korumak ve sağlıklı beslenmek sizin için önemliyse yeni bir başlangıç için bizi arayın.

Adresimiz: Yalı Mh. 6474 Sk. No.20/A Atakent/Karşıyaka
Telefonlar: 0232 336 1 444 – 505 094 0 724

www.diyetevime.com   instagram&facebook: diyetevime.tr

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

1 Comment

 1. Asilhan Bilâl

  29 Aralık 2017 at 16:18

  Vücut analizini hangi ortamda, hangi cihazlarla, hangi kriterlere göre yaptıklarını merak ettim doğrusu..
  Örneğin; vücut yağ, kas, sıvı, beden kitle indeksi, iç organ yağlanma oranı, günlük alınması gereken kalori,vücut baz metabolizması, B-12,demir, kalsiyum vb. analizlerini tıp yardımı olmadan bir diyetisyen nasıl değerlendirebilecektir..
  Kadrosunda bir spor hekimi yoksa yaptığı spor türüne bağlı aktivitesine göre bir diyetisyen tek başına o sporcu hakkında nasıl karar verebilecektir..
  Tıp desteği olmadan bir diyetisyen bu kadar çeşitli ve incelik isteyen diyet paketlerini tek başına hazırlaması bence sakıncalıdır..
  Bu iş bilimsel bir organizasyon olmadan sanırım prekande pazarlama tekniğiyle yapımaması gerektiği kanatindeyim..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir