TED ALİAĞA KOLEJİ

Geleceği aydınlatacak meşaleler yetiştiriyor!

TED Aliağa Koleji, Türk Eğitim Derneği’nin 1928’den günümüze eğitim geçmişiyle 27 yıldır Aliağa’da okul öncesinden lise son sınıfa kadar her öğrencisinin bireysel farklılıklarını gözeterek zihinsel, duygusal, fiziksel ve sosyal açılardan bir bütün olarak gelişmesini, Atatürk ilkelerinden ödün vermeyen, tarih bilincine sahip, ulusal ve evrensel iyi insan kimliği taşıyan mutlu bireyler olarak yetişmesini misyon edinen bir vakıf okuludur.

TED Aliağa Koleji’nde İngilizce dil eğitimi, tüm TED okullarında uygulanan TED’e özgü İngilizce müfredatı ve Avrupa Ortak Diller Çerçeve Programı doğrultusunda öğrencilerine uluslararası geçerliliği olan Cambridge sertifikaları YLE, KET, PET, IELTS almalarını sağlayacak yoğun bir program dahilinde gerçekleştirilir.

Öğrenciler 4. sınıftan itibaren 2. yabancı dil olarak Almanca dil eğitimi almaktadır. Öğrencilerinin ilgi ve yeteneklerine göre, ayrıca kendilerini geliştirebilecekleri her türlü faaliyeti desteklemek amacıyla hafta içi ve hafta sonu kültürel, sanatsal ve sportif faaliyet seçenekleri sunulmaktadır.

TED Aliağa Koleji Ortaokulu ve Lisesi, Avrupa Birliği tarafından desteklenen Erasmus + Okul Ortaklığı Projesi ile 2014-2017 yılları arasında sürecek Uluslararası Eğitim Kurumları ile fark yaratacak çalışmalar gerçekleştirerek öğrenen ve öğretenlerin okulu olmaya devam edecektir.

TED Aliaga Koleji izmir mavisehir dergisi

TED Aliağa Koleji Vakfı Özel Öğretim Kurumları – Petkim Site 1 Aliağa / İzmir
Tel: 0(232) 616 82 82

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz

  Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

  Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir