YENİ YIL… YENİ UMUTLAR…

Değerli okurlarımız, sevgili dostlarımız;

Bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla girdik. Sağlıkla, başarılarla dopdolu, neşeli, birlik ve beraberlik içerisinde geçireceğimiz mutlu bir yıl olmasını diliyor ve Yeni Yıl’la birlikte dergimizin artık her ay sizlerle buluşacağı bilgisini vermek istiyorum. Özellikle “derginizi neden her ay çıkartmıyorsunuz, severek takip ediyoruz ve daha sık elimize almak, ya da internetten e-derginizi takip etmek istiyoruz” diyen okurlarımızın isteklerine kulaklarımızı kapatamazdık. Biz de dergimizi bundan böyle her ay sizlerle buluşturmaya karar verdik. Bizlere güç veren, motive eden, dergimizi takip eden okurlarımıza, köşe yazarlarımıza ve reklamlarıyla bizlere destek veren tüm reklamverenlerimize ne kadar teşekkür etsek az… Reklam verenlerimizin ve değerli dostlarımızın destekleriyle beğenilerinize layık olmaya devam edeceğiz.

Bizlerle her derdinizi, sevincinizi, başarınızı ve fikirlerinizi paylaşırsanız bizleri çok mutlu etmiş olursunuz. Sizler de biliyorsunuz ki; mutluluklar, başarılar paylaştıkça büyür, acılar ise paylaştıkça azalır. 2014 yılında birbirimize daha çok destek olalım, daha çok sevelim, etrafımıza daha çok gülücükler saçalım. İzmirlinin sıcak ve dost elini hissetmek hepimize iyi gelecek inanın. Doğru ve dürüst olarak tüm sorumluluklarımızın bilinciyle çok çalışıyoruz, tabir yerindeyse gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Amacımız sadece başarı kazanmak; başarı beraberinde kazanç da getirecek diye düşünüyor ve öyle de umuyoruz.

Yıl boyunca zaman zaman başta abonelerimiz olmak üzere daimi okurlarımıza sürprizlerimiz olacak; buradan söylemiş olayım. Desteklerinize, eleştirilerinize ihtiyacımız var. İyi eleştirileriniz bizi mutlu kılacak ve motive edecektir. Elbette olumsuz  eleştirilerinizi de bekliyoruz. Onlar da hızımızı keseceğine bize güç verecek ve gelişmemize yardımcı olacaktır. Bizler üzerimize düşeni yapıp, sizlerle dergimizi daha sık buluşturacağız, sizlerden beklediğimiz ise; bizi takip etmeye devam etmeniz ve desteklerinizi esirgememeniz…

Hepbirlikte nice sağlıklı, mutlu yıllara…

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir