PASTA RÜZGARI

[vc_row el_position=”first last”] [vc_column] [vc_column_text el_position=”first”]

Özel günlerin özel tatları
Malzemeden ve tadından ödün vermediğimiz ürünlerimizi, hijyen unsurlarını göz ardı etmeden, titizlikle sizlere sunmaya çalışıyoruz. Sizin ve çocuklarınızın hayal gücünü, pastalarımıza yansıtmak bizim en keyifli işimiz.

Pasta Rüzgarı; çeşit çeşit şeker hamurunun renklerine, tarçının, vanilyanın, damla sakızının kokusunun karıştığı bir mekan. Çocuklarınızın hamura, şeker hamuruna içlerinden geldikleri gibi şekil verebildikleri, değişik tatları deneyebildikleri ama en önemlisi de kendi elleriyle yaptıkları kurabiyeleri yiyebildikleri bir yer. Çocuklarınız bu eğlenceli lezzet yolculuklarındayken siz de kahvenizi, çayınızı dostlarınız eşliğinde yudumlayabilir ya da en sevdiğiniz kitabı ya da dergiyi, çocuklarınızın iyi zaman geçirdiğini bilmenin rahatlığıyla, keyifle okuyabilirsiniz.

Pasta Rüzgarı’na bir telefonla ulaşarak doğum günü, düğün ve nişan organizasyonlarınıza hem damağa, hem de göze hitabeden pastalarla fark katabilirsiniz. Tamamen isteğiniz doğrultusunda yapılan 3 boyutlu pastalar, bu özel günlerinize unutulmaz renkler katmak için özenle hazırlanıyor.

Çocuklarınızın doğum günlerini hareketli, eğlenceli partilerle neşelendirmek için de Pasta Rüzgarı hizmetinizde. Rengarenk süslemeler, eğlenceli oyunlar ve birbirinden lezzetli pastalar, kurabiyelerle küçük hanım ve küçük beylerin unutamayacakları güzel doğum günü organizasyonlarını özenle hazırlıyoruz.

Peki ya, ailenize yeni katılan bebekler? Onları da unutmadık. İsterseniz Baby Shower Partisi organizasyonlarınıza renk katacak, çeşit çeşit seçeneklerle zenginleştirdiğimiz sepetlerimizle bebeğinize keyifli bir hoş geldin diyebilirsiniz. İsterseniz dişbuğdayı gibi geleneksel kutlamalarınızda da tatlı-tuzlu, pasta, börek ve diğer çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sevgi ve keyifle hazırladığımız ürünlerimizi yakından görmek için bize ulaşabilirsiniz.
Tel: 0(232) 364 65 60
Muharrem Candaş 1787 Sk. No:18/2 Bostanlı-İZMİR
www.pastaruzgari.com

www.facebook.com/pastaruzgari

[/vc_column_text] [vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ onclick=”link_image” images=”1580,1581,1582,1583,1584″ custom_links_target=”_self” el_position=”last”] [/vc_column] [/vc_row]

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir