METRELİK KEBABIN USTASI ADANALI HASAN KOLCUOĞLU

Hemen yakınınızda, Mavişehir’de konumuyla, kebabıyla ve ikramlarının bolluğuyla ünlenmiş bir mekan var… Yeni bir yapılanmayla, tamamen profesyonel bir ekibin devraldığı Kolcuoğlu, servis kalitesine verdiği önemle herkesi Mavişehir’e davet ediyor.

Kolcuoğlu’na yaklaştıkça burnunuza o güzelim kebap kokuları gelmeye başlayacak, sonra mekanın güzelliği sizi büyüleyecek ve ardından masadaki yiyeceklerin bolluğu ve lezzeti karşısında “iyi ki buraya gelmişiz” diyeceksiniz. Üstelik burada arabanıza kolayca park yeri bulabileceksiniz. Bu lezzetleri evinizde yiyebilmeniz için paket servis hattı hizmetinizde…

Burası 3 katlı, ailelerin ve gençlerin rahatça kebap yiyebileceği güzel ve büyük bir mekan. Misafirlerin rahat edebilmesi için her şey düşünülmüş. En üst kat çocuklara ayrılmış. Oyun salonunda çocuklar, başlarında çocuk bölüm sorumlusu eşliğinde eğleniyor ve aileleri de yemeklerini yerken ekrandan çocuklarını izleyebiliyorlar. Orta katta özel partiler, doğum günleri, toplantılar ve iş yemekleri düzenlenebilen büyük bir alan mevcut. Orta katın tamamı bunun için ayrılmış…

Buranın en önemli özelliği başka hiç bir restoranda yiyemeyeceğiniz metrelik kebap yapıyor olmaları. Üstelik çok da lezzetli… Kolcuoğlu Restoran’ın Adanalı ustaları küçüklüklerinden beri bu işi yapıyorlar ve hepsi kebabın ustaları. 3 metreye kadar yapılan kebaplardan mutlaka tatmalısınız.

Büyük bir titizlikle müşterilerine hizmet veren profesyonel kadro sayesinde herkes hayatından memnun.

Kahvaltının zenginliği masalardan taşıyor
Hafta sonları da zengin kahvaltı çeşidiyle Kolcuoğlu sizleri bekliyor… Fırından çıkmış sıcacık pideler, mis gibi kokan çayınız ile çeşit çeşit ürünler masanıza getiriliyor… Ailenizle birlikte 20 çeşit ürünüyle kişi başı 20 TL’ye güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerin vazgeçilmez mekanı haline gelen Kolcuoğu, haftasonu yapılan kahvaltıları anlamlı kılıyor. Önü açık ferah bir yerde rahatça ağırlanmak ve lezzetine doyamayacağınız yemekleri tatmak sizde bağımlılık yaratacak.

Daha ne olsun? Hasan Kolcuoğlu Restoranda yemek yemekten büyük zevk alacağınızdan emin olun…

mavisehir-dergisi-hasankolcuoglu2

mavisehir-dergisi-adanali-hasan-kolcuoglu-mavisehir

mavisehir-dergisi-hasan-kolcuoglu-kahvaltı

mavisehir-dergisi-hasan-kolcuoglu-kebap

adanali-hasan-kolcuoglu-mavisehir-cocuk-alani

Adres: 8291/2 Sok. No:1/C Ataşehir Mh. Triplex Hasan Kolcuoğlu Restaurant – Mavişehir
Tel: 0(232) 324 61 00 – 324 61 61(pbx) – 324 41 41

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir