FULLLIGHT BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI

Diyet kişiye özeldir!
Full Light Beslenme ve Diyet Danışmanlığı olarak, kan değerlerinizi, vücut analiz sonuçlarınızı ve beslenme alışkanlıklarınızı göz önünde bulunduruyor, size özel beslenme programı hazırlıyoruz. Dengeli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı hedefliyoruz.

mavisehir-dergisi-fulllight2

Reformer pilates
2,5 haftada etkisini görebileceğiniz LPG, elastikiyetini kaybeden tüm vücutta ve bölgede uygulanıyor. 

Vücudumuzun iskelet üyelerinin düzgün dizilişi anlamına gelen postür kelimesi sağlığımız için çok önemli noktaları içermektedir. Bir çoğumuzun şikayet ettiği bel, boyun ve sırt ağrılarının temelinde genellikle postür bozukluğu vardır. Reformer postural bozuklukların giderilmesinde çok başarılı bir egzersiz ve rehabilitasyon aletidir. Reformer ile yapılan her hareket iskelet sistemi elemanlarımızın daha doğru hizalanmasına yardımcı olur ve bu hizayı koruyan kasları güçlendirir. Profesyonel eğitmenler eşliğinde düzenli yapılan pilates egzersizleri sayesinde sahip olacağınız düzgün postür ile eklemlere binen basınç, vücuda dengeli olarak dağılarak hareket kolaylığı sağlayacak ve böylece fıtık, skolyoz, kiföz ve lordoz gibi rahatsızlıkların neden olduğu ağrılardan kurtulabileceksiniz. Yaşam kalitenizi artırmayı hedefleyen ekibimizle sizleri bekliyoruz.

mavisehir-dergisi-fulllight3 mavisehir-dergisi-fulllight5

Profesyonel Kalıcı Makyaj
Natural Lifting ile ilerleyen yaşlarda ve kilo alıp verirken oluşan yüz deformasyonunda cerrahisiz işlem!
Kalıcı makyaj cildinizin rengini implante etme sanatı ve bilimidir. Kalıcı makyaj uygulamalarında kullandığımız üç ana makyaj tekniği vardır. İlk olarak kaş tasarımı müşteri ile karşılıklı konuşarak ve yüze en uygun giden tasarımı oluşturarak karar verilir.

– İlk teknik, yapılan tasarıma göre kalıcı makyaj boyası ile kaşın tamamını doldurarak boyama uygulamasıdır.

– Kaşda ikinci kalıcı makyaj tekniği ise kıl tekniği dediğimiz kaş tasarımı çizildikten sonra gerçek kıl varmış gibi bir görünüm vermek için incecik kıl şekilleri çizilmesidir.

– Son olarak üçüncü tekniğimiz ise kaş tasarımı yapıldıktan sonra kaşımızı kalıcı makyaj boyası ile gölgelendirme yaparak çok hafif bir boyama tekniğidir. Bir diğer adı da sis tekniğidir.

Bu teknikler sayesinde eksik veya şekil bozukluğu olan kaşlar düzeltilip dikkat çekici bir kaş yapısına dolayısıyla da daha güzel bir ifadeye sahip olabilirsiniz. Siz de istediğiniz kalıcı makyaj uygulaması için bizi arayıp, kalıcı makyaj uzmanımızdan randevu alabiliriniz.

mavisehir-dergisi-fulllight6

Başınıza gelen en güzel şey!
Fulllight tepeden tırnağa sizi yenileyecek profesyonel hizmetlerle dolu… 

Kuşkusuz ki dış görünüşte bayanların en çok önem verdiği nokta saçlar.. Saçlarınız için en yenilikçi ve mutlu edici çözümler Fulllight’ta sizi bekliyor. Fulllight ile saçlarınızın daha sağlıklı ve güzel görünmesine, size yakışan en modern saç stiline sahip olmaya hazır mısınız?  Özel günlerinizde provalı saç ve makyaj hizmeti veren Fulllight, cilt bakımınızı, el ve ayak bakımınızı da ihmal etmiyor. Saçlarınıza özen gösteriyorsanız, sizinle tanışmak bizleri çok mutlu edecek.

mavisehir-dergisi-fulllight4

Full Light Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Adres: S. Cengiz Topel Caddesi N:16 D:3 (Reyhan Pastanesi üstü) Bostanlı – Karşıyaka – İzmir

Tel: 0 232 365 72 22

Full Light Kuaför ve Güzellik
Karşıyaka Şube Adres: 1827 Sok. No:18/A Karşıyaka/İzmir 

Tel: 0 232 366 61 62
 www.fulllight.com.tr

 

 

 

 

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir