FERNE PARFÜMERİ

[vc_row el_position=”first last”] [vc_column] [vc_column_text el_position=”first”]

Ferne’nin Fransa’da ürettiği iki yıllık çalışma sonucunda ortaya çıkan “FERNE GOLDEN DUST” Eau De Parfumme’ü hiç denediniz mi? Unisex olarak düşünülen Ferne Golden Dust’ın kışkırtıcı özelliğini keşfetmediyseniz hemen Ferne’ye uğrayın…

Ferne’nin sahibi Zafer Öterbülbül, siz değerli okurlarımız için Sevgililer Günü’ne özel Mavişehir Dergisi ile Ferne Parfüm’e gelen herkese tüm gümüş takılarda %20, parfümlerde de %10 indirim uygulayacağı müjdesini verdi.

Ayrıca Şubat sayımızdan itibaren dergiye abone olan ilk 10 kişiye Ferne parfümlerinden hediye edeceğini sözlerine ekleyen Zafer Öterbülbül, diğer parfüm çeşitleri arasından kendi kişiliğinizle bütünleşecek parfüm seçiminde de sizlere yardımcı olacaktır.

Takıların efendisi Ferne’de Roberto Bottega ve Swarovski zirconia markalı özel takıların arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Swarovski zirconia takıların 925 ayar gümüş üzeri 20 mikron altın kaplı olup; üzerleri ayrıca lap kaplı olduğu için altın kaplamanın kararmasının da önüne geçilmiş. Böylelikle takınız ilk alkdığınız günkü ışıltısıyla güzelliğinize güzellik katacak.

Adres: Şehitler Bulvarı No: 9/D Bostanlı- İZMİR
Tel: 0(232) 336 17 11
www.ferneparfum.com.tr

www.facebook.com/ferneparfum

[/vc_column_text] [vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ onclick=”link_image” images=”1622,1623,1624,1625,1627,1631″ custom_links_target=”_self” el_position=”last”] [/vc_column] [/vc_row]

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir