CRETE KAHVALTI VE SONRASI

Çeşme Marina’nın en sevilen mekanlarından Crete Tuzu Biberi artık yoluna Crete olarak devam ediyor. Çeşme Marina’daki mekanından sonra, İzmir’in önemli semtlerinde de sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Deniz kenarındasınız; ruhunuzu okşayan rüzgar, tadı damağınızda kalacak yemeklerle buluşuyor… Girit mutfağını Ege mutfağıyla harmanlayarak müşterilerine harika lezzetler sunan Crete, kahvaltıdan başlayarak günün tüm saati için size harika lezzetler sunuyor… Crete çok yakında İzmir’in seçkin semtlerinde, biri toplantı ve düğün salonunu da barındıran 2 tane daha kahvaltı ve sonrası hizmet verecek mekanını tanıtacak. Arkasında Adabeyi Group’un olduğu Crete ileride üyelerine sayısız fırsat sunarak hizmet kalitesini sürekli arttıracak.

Kahvaltınızı deniz kenarında almaz mıydınız?
Crete en zengin kahvaltı çeşitlerini deniz kenarına, hemen yanıbaşınızda teknelerin hafifçe rüzgardan salındığı masanıza getiriyor… Kahvaltı ve yemeklerinin bolluğu ile bilinen Crete en taze ürünlerle başınızı döndürecek.

Etli ve tavuklu Crete Special, özel girit mezeleri, şevketi bostanlı hafif acılı mezeler ve keşfetmeniz gereken birçok lezzet yeni düzenlenen menülerle sizi bekliyor. Çeşme Marina’nın içinde kahvaltınızı yapıp, bir plajda denize girip güneşlendikten sonra akşam sevdiklerinizle yiyeceğiniz leziz yemekleri unutamayacaksınız. Gece eğlenceye gitmeden önce de Crete Teras’ta güzel manzara ve kaliteli müzikler eşliğinde özel içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

 Crete Çeşme Marina: 712 11 94

mavisehir-dergisi-crete2

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir