İÇİNDE İZMİR OLAN HERKES İÇİN MAVİBAHÇE!

MaviBahçe İzmir’in, Ege’nin benzersiz yaşam tarzını ve alışkanlıklarını göz önüne alarak planlandı. Ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmanın yanında, gerçekleştirdiği sanatsal ve kültürel etkinlikleri, Ege’nin özgün lezzetlerini barındıran kafe ve restoranları, ferah meydan ve teraslarıyla MaviBahçe, ailesi ve arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmek isteyen tüm İzmirliler için.

4 Mevsim yaşatan Ege mimarisi
MaviBahçe, Alaçatı’nın cumbaları, Ege’nin mücevheri begonvilleri ve İzmir’in sembolü saat kulesiyle Ege ve İzmir mimarisini yansıtıyor.

Dünya markaları en büyük mağazaları ve en geniş koleksiyonlarıyla MaviBahçe’de.
MaviBahçe, 200’ün üzerinde ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor. Beymen, Vakko, Koton, LC Waikiki, DeFacto, Mango ve Marks&Spencer’ın da aralarında yer aldığı, modaya yön veren markaların yanında, Macrocenter, TeknoSA, D&R, Mudo Concept ile alışveriş merkezi için çekim gücü oluyor.

Dostları buluşturan kafeler, restoranlar, etkinlik alanları, ferah ve geniş bahçeler MaviBahçe’nin içinde.
Big Chefs, Midpoint, Hayal Kahvesi ve Fratelli La Bufala’nun da aralarında yer aldığı, Türk, dünya ve Ege mutfağından lezzetler sunan, açık alanları ile seçkin restoran ve kafeler de alışveriş merkezinin çekim gücünü arttırıyor. Ailelerin de buluşma noktası olan MaviBahçe bir alışveriş merkezi olmanın ötesinde müşterileri tarafından güzel öğle yemekleri, Pazar kahvaltıları ve romantik akşam yemekleri için de tercih ediliyor.

İzmir’in ilk IMAX sineması MaviBahçe’nin içinde.
Zamanın en etkileyici sinema deneyimini sunan MaviBahçe, İzmir’de ilk ve tek olan IMAX teknolojisiyle ve Türkiye’nin en büyük IMAX salonuyla İzmirliler için sinema deneyimini en üst noktaya taşıyor.

Çocuk mağazaları, çocuk berberi, çocuk oyun ve aktivite alanlarıyla dolu özel çocuk katı MaviBahçe’nin içinde.
İçerisinde giyimden eğlenceye, çocuk kuaföründen aktivite alanlarına kadar çocuklara dair her şeyi barındıran, İzmir ve çevre illerin en büyük ve nitelikli çocuk katı, MaviBahçe’yi rakiplerinden ayırıyor. Fun Time eğlence dünyasıyla çocuklar keyifli vakit geçiriyor. Alışverişin havasını değiştiren MaviBahçe, içinde İzmir olan küçük – büyük herkesi bekliyor.

www.mavibahce.com.tr

mavisehir-dergisi-mavibahce2

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir