URLALI MİNİKLER 23 NİSANI RENGARENK YAŞADI

Urla Belediyesi, 23 Nisan’ı çocuklara doyasıya yaşattı. II. Urla Belediyesi Çocuk Şenliği, Türk Kızılay’ı Urla Şubesi, Türk Kadınlar Birliği Urla Şubesi ve Egiad Ortaokulu işbirliğiyle Urla 12 Eylül Stadında çocuklara muhteşem bir şölen yaşattı.

Palyaçolarla birlikte halat çekme, ip atlama, çuval yarışması gibi geleneksel oyunlarla eğlenen Urlalı çocuklar, yüz boyama ile rengarenk bir fotoğrafa dönüştüler. İlizyon gösterisiyle büyülü saatlerin yaşandığı statta çocuklar, pamuk helva, macun şeker ve dondurma ikramlarıyla bayramın keyfini doyasıya yaşadılar.

Çocukların eğlencesine eşlik eden Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, “Çocuklar, sizler geleceğimizin teminatısınız. Siz mutlu olduğunuz sürece, bizler de mutlu olacağız. İyi bayramlar” diyerek çocuklara iyi eğlenceler diledi. Çocukların yüzlerini boyayan başkan, çocuklarla kucaklaşarak güzel bir 23 Nisan geçerdi.

Tüm stada dağılan Urlalı minikler, şarkılarla dans ederek, dağıtılan uçurtmaları uçurdular. Renkli dakikalara sahne olan etkinlik çocuklara mutlu dolu saatler yaşattı.

mavisehir-dergisi-urlali-minikler2

mavisehir-dergisi-urlali-minikler3

mavisehir-dergisi-urlali-minikler4

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir