SİHİRLİ DOKUNUŞLAR İLE SORUNLAR AZALABİLİR

Karşıyaka Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen “Kuantum Dokunuşları” semineri yoğun ilgi gördü. Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen seminerde Kuantum Dokunuşları hakkında bilgi veren eğitmen Aysu Sürücü, “Kuantum Amerikalı Richard Gordon tarafından geliştirilmiş bir tekniktir. Dünyanın pek çok yerinde uygulanmaktadır. İçimizdeki enerjinin kullanımı ile birçok sıkıntıya son verilebilir“ dedi.

Seminerde bel ve baş ağrısı çektiklerini belirten izleyicileri sahneye çıkartıp uygulama örneklerini de gösteren Kuantum Eğitmeni Aysu Sürücü, “Kuantum ellerle uygulanan bir şifa yöntemidir. Sonuçları oldukça etkili ve hızlıdır. Hafif dokunuşlar ile ağrıların hafiflediği, hatta yok olduğu görülmektedir“ dedi.

Herkesin aynı zamanda yaydığı enerji ile şifa dağıtabileceğini belirten Sürücü “Bizler herkesin içindeki yaşam enerjisini açığa çıkarıp doğru teknikler ile uygulama bilgilerini veriyoruz. Tekniğin tam olarak kullanılabilmesi için iki tam gün süren eğitim alınması gerekiyor. Bireysel seanslar ile fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların ortadan kalkması için teknikleri gösteriyoruz” diye konuştu. Anlatımdan sonra tüm katılımcılara enerji aktarımı uygulandı. Yaklaşık 20 dakika süren program sonrası katılımcılar hissettiklerini anlatıp, etkilerini tartıştı.

Karşıyaka Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Ayfer Çalışkan’da etkin anlatımları nedeniyle Sürücü’ye teşekkür plaketi verdi.

mavisehir-dergisi-sihirli-dokunuslar2

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir