SALİHLİ DAYANIŞMASI ÖĞRENCİLER İÇİN YİNE BİR ARADA

Birçok ünlü sima Salihli Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 13.’sünün düzenlendiği yemekte, yardıma muthaç öğrencilere burs ve imkan sağlamak üzere bir araya geldi.

2009 yılından beri Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve aynı zamanda İzmir Arena’nın çiçeği burnunda sahibi Hayati Ertuğrul; “2002 yılından beri başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye’de Salihlili hemşehrilerimiz ve dostlarımızla eğitime muhtaç öğrencilere burs vererek ülkemiz için önemli faaliyetlerde bulunmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Değişik projeler yaratarak derneğimizi en üst seviyeye emin adımlarla taşıyoruz. Geceye katılan tüm duyarlı hemşehri ve dostlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu gece de ülkemize ileride yararlı olacak pırıl pırıl gençlerimize, eğitimleri için kaynaklar yaratıp katkıda bulunacağız.” dedi.

Geceye İzmir milletvekili Alaattin Yüksel, Manisa milletvekili Sakine Öz, Akın Kazançoğlu, Ayhan Baran, Salihli Ticaret Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Salihli İlçe Emnüyet Müdürü Yılmaz Taşçı, Besiad Onursal Başkanı Feyyaz Sungur ve birçok ünlü sima katıldı.

mavisehir-dergisi-salihlililer1 mavisehir-dergisi-salihlililer2 mavisehir-dergisi-salihlililer4 mavisehir-dergisi-salihlililer5 mavisehir-dergisi-salihlililer6 mavisehir-dergisi-salihlililer7

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir