MUTLU BEBEK’LE AİLELER ŞİMDİ DAHA BİR MUTLU

Bostanlı’da ışıl ışıl bir mekan dikkatimizi çekti. Vitrinindeki mavi ve pembe renklerle tasarlanan bebek süslemelerini görünce hemen içeriye girdik. İlk dikkatimizi çeken ise o küçük ve sevimli mekanın tavan detayları oldu. Öyle güzel bir ışıklandırma yapılmış ki; sonradan öğrendiğimize göre mekan sahibi Nisa Hanım’ın eşi Murat Bey tarafından yapılmış asma tavan; çok da güzel olmuş, ellerine sağlık.

Bu küçük ama zevkli mağazanın adı “Mutlu Bebek” burada kız ve erkek bebekler için harika ürünler var. Anne adaylarının mutlaka uğramaları ve görmeleri gereken bir yer burası. Firma sahibi Nisa Hanım bu konuda çok titizlikle çalışıyor. İstanbul ve Bursa’dan seçme bebek süslemelerini Karşıyakalı anne adaylarıyla buluşturuyor.

Nisa Hanım, “güzel Karşıyaka’mızın özel bebeklerine el işi tasarım süslemeler hazırladık ve Mutlu Bebek mağazamız bu özel ürünleri en uygun fiyatlarla Karşıyakalılara sunuyor.” diyerek bizlere ürünler hakkıda bilgi verdi. Gerçekten de titiz bir çalışmayla çok özel süslemelerin olduğunu biz o küçük ve sevimli mağazada gördük. Mutlu Bebek’le aileler şimdi daha bir mutlu olacak. Burayı anne adaylarının mutlaka görmesi gerekir diye düşündüğümüz için adres ve telefonları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Adres : Nebil Susup Sokak No: 130 / A Bostanlı-Karşıyaka-İZMİR
Tel. : 0 507 456 92 22 – 0 533 281 77 19

mavisehir-dergisi-mutlu-bebek2

mavisehir-dergisi-mutlu-bebek3

mavisehir-dergisi-mutlu-bebek4

mavisehir-dergisi-mutlu-bebek5

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir