MUNICH YALI SPOR’DA İZMİRLİ MODASEVERLERLE BULUŞTU

Fark yaratma mottosuyla Türkiye pazarına giriş yapan Munich İzmirli modaseverlerle bir araya geldi. Yalı Spor’un Karşıyaka mağazasında düzenlenen lansmanla yeni sezonunu İzmirlilerin beğenisine sunan Munich, davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

Tarzıyla fark yaratmayı sevenlerin tercihi olan Munich yeni koleksiyonunun lansmanını İzmirli sevilen blogger Cocobolinho’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Yalı Spor’un Karşıyaka mağazasında düzenlenen etkinlikte pek çok blogger, özel davetli ve basın mensubu bir araya geldi.

Renkli, eğlenceli ve fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çeken Munich; birbirinin aynı olan ürünlerden sıkılanlar için yeni sezonda da taze bir soluk olma iddiasının altını İzmir lansmanında da çizdi. Sporcuların ihtiyaçları doğrultusunda yaratılan ve bu sebeple ayak sağlığına oldukça dikkat edilerek tasarlanan marka; renk çeşitliliği ve farklı dokulara sahip materyalleriyle beğeni kazandı. Munich; birbirinden canlı renkleri, metalik ışıltıları, farklı dokuma teknikleri ve hayvan baskılı desenleriyle davetlilerden tam not aldı.

Munich ve Yalı Spor yetkilileri tarafından ağırlanan konuklar marka hakkında bilgilenmenin yanı sıra oldukça keyifli bir gün geçirme imkanı da buldu. İkonik X logosuyla tanınan ve geniş bir ürün gamına sahip olan markanın Yalı Spor ile gerçekleştireceği işbirliklerinin devam etmesi bekleniyor.

mavisehir-dergisi-yalispor3

MARKA HAKKINDA KISA BİLGİLER:

-Rugby, futbol, atletizm, hentbol, boks ve diğer spor dalları için tasarım yapan firma ikinci kuşak yöneticilerin yönetimde söz sahibi olmasıyla birlikte sokak tarzına yönelmiştir.

-Marka; Barcelona futbol takımının sponsorluğunu yaptığı dönemde uluslararası bilinirlik şansı yakalamıştır.

-Ekstrem sporlara desteğiyle dikkat çeken marka, Kawasaki Motor Yarış Takımı’nın sponsorluğunu yürütmektedir. MotoGP Dünya Şampiyonu Marc Marquez’in sponsoru olan Munich, üst düzey yarışçıyla birlikte hazırladığı kapsül koleksiyonuyla dünya çapında oldukça yüksek bir satış başarısı yakalamıştır.

-Tüketicilerine ayakkabılarını kişiselleştirme imkanı sağladığı “Munich My Way” kampanyasıyla 333 milyon farklı tasarım geliştiren marka; tüketicilerinden gelen yorumları koleksiyonlarına yansıtıyor.

-Her yıl 850 bin çiftin üzerinde ayakkabı üreten Munich’in satışlarının %46’sı spor, % 54’ü ise fashion koleksiyonlarına ait.

mavisehir-dergisi-yalispor2

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir