KUŞADASI GENÇLİK FESTİVALİ

Kuşadası sahili ilk kez kamplı bir müzik festivaline ev sahipliği yapacak.

Milyon Yapım organizasyonunda, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde, Kral Pop Medya sponsorluğunda ve her zaman iyi müziğin yanında olan Kuşadası Belediyesi işbirliği ile düzenlenecek olan Kuşadası Gençlik Festivali, 14-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek.

MFÖ, DUMAN, HAYKO CEPKİN, EMRE AYDIN, PİLLİ BEBEK, GRİPİN, UMUT KUZEY, SEKSENDÖRT, PİNHANİ, AYLİN ASLIM, FLÖRT, İSKENDER PAYDAŞ (feat, FATMA TURGUT & FERMAN AKGÜL), OGÜN SANLISOY, HÜSNÜ ARKAN, JEHAN BARBUR, NİYAZİ KOYUNCU, METİN TÜRKCAN & MURAT İLKAN, YOK ÖYLE KARARLI ŞEYLER, SATTAS, CAN GOX, BAŞIBOZUK, KETİ, YOU MAY KISS THE BRIDE, SUPERNOVA REGGAE BAND’in sahne alacağı festivalde, müzikseverler 4 gün boyunca %100 müzik, %100 eğlence ile doyumsuz bir festival keyfi yaşayacaklar.

Aydın, Söke, Manisa, İzmir ve Muğla’dan turların düzenleneceği, Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek ve Kuşadası’na yerli yabancı turist ilgisini arttıracak olan 1. Kuşadası Gençlik Festivali, bu seneden itibaren, her yıl düzenli olarak gerçekleşecek.

Festivalin kapılarını açacağı  14 Temmuz günü, konserler halka açık ve ücretsiz olacak. Günlük giriş bileti 30 TL, kombine bilet ücreti 50 TL, kamp kombine bilet ücreti 60 TL olarak düzenlendi. ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ’NE BİLET ALANLAR, 1 TL ÜCRET KARŞILIĞINDA KUŞADASI GENÇLİK FESTİVALİ’NE GİRMEYE HAK KAZANACAKLAR.

mavisehir-dergisi-kusadasi-fest2

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir