KARŞIYAKA’DA DEMOKRASİ ŞÖLENİ

Yerel seçim hazırlıklarının sonuna gelen CHP Karşıyaka Belediye Başkan adayı Hüseyin Mutlu Akpınar, seçim kampanyasının finalini muhteşem bir “Demokrasi Şöleni” ile yapacak. Ünlü sanatçılar Zuhal Olcay, Feridun Düzağaç, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, Akpınar’a destek vermek için Bostanlı Pazaryeri’nde sahneye çıkacak.

ÜNLÜ İSİMLER SAHNE ALACAK
28 Mart Cuma günü gerçekleşecek olan “Demokrasi Şöleni” Bostanlı Pazaryeri’nde saat 18.00’de başlayacak. Tüm vatandaşların davetli olduğu ücretsiz konserde sahne alacak olan sanatçılar Zuhal Olcay, Feridun Düzağaç, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, birbirinden güzel parçalarını Karşıyakalılar için seslendirecek. Yaklaşık 3 saat sürmesi beklenen konser öncesi, ailesi ile birlikte sahneye çıkacak olan CHP Karşıyaka adayı Akpınar, projelerini anlatacak.

TÜM İZMİR DAVETLİDİR
Bir ayı aşkın süredir yoğun tempoda seçim çalışması yürüttüklerini söyleyen Akpınar, güzel bir konserle hem yorgunluk atmak hem de vatandaşlara moral vermek istediklerini belirtti. Akpınar “45 gündür sokaklardayız. Mümkün olduğunca fazla insana ulaşmaya ve projelerimizi anlatmaya çalıştık. Artık kampanya sürecinin sonuna geldik. Tatlı yorgunluğumuzu atmak ve seçim öncesi vatandaşlarımıza moral aşılamak için konser düzenledik. Ünlü sanatçılarımız Zuhal Olcay, Feridun Düzağaç, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu sahne alacaklar. Tüm İzmirliler davetlidir. Seçİm öncesi hep birlikte Karşıyaka’dan güzel bir ses verelim” dedi.

“DEMOKRASİ ŞÖLENİ PROGRAM”
Tarih/ Saat: 28 Mart Cuma- 18.00
Yer: Bostanlı Pazar Yeri (Ücretsiz)
Sanatçılar: Zuhal Olcay, Feridun Düzağaç, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir