KARŞIYAKA BELEDİYESİ’NE RALLİDE BİR KUPA DAHA

Rallide bir kupa daha
Geçtiğimiz Nisan ayından bu yana ralli yarışlarında Karşıyaka Belediyesi’ni temsil eden Pilot Umut Fırat Yükselir ve Co-Pilot, ünlü oyuncu Ecem Çalık; kupalarına bir yenisini daha ekledi. Başarılı ekip, Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından düzenlenen ve 2016 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan Yeşil Bursa Rallisi’nden ikincilik kupasıyla döndü.

R
EN HIZLI CO-PİLOT

Karşıyaka Belediyesi’nin ralli aracı, geçtiğimiz aylarda yapılan Ege Rallisi ile Marmaris Rallisi’nde de ikincilik dereceleri almıştı. Ayrıca İzmirli ünlü oyuncu Ecem Çalık, Ege Rallisi’nde ‘En Hızlı Kadın Co-Pilot’ ödülünün sahibi olurken; Marmaris Rallisi’nde de Bayan Co-Pilotlar klasmanında ikinci olmuştu.

7457
HEDEF MARKALAŞMAK

Otomobil sporlarında kısa sürede önemli başarılar elde ettiklerine dikkat çeken Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Alternatif branşları yaygınlaştırmak ve desteklemek adına yürüttüğümüz çalışmalara otomobil sporlarını da dahil ettik. Bu alanda markalaşmak için kurduğumuz ekibimiz kısa zamanda gurur kaynağımız oldu. Sporcularımızı kutluyor, başarılarının ve kupalarının devamını diliyorum” dedi.

5407

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir