İzmir Anneleri 2. Bahar Şenliği’nde Buluştu!

İzmir’de yaşayan annelerin ortak buluşma portalı; www.izmiranneleri.com organizasyonu ile bu sene 2. si düzenlenen İzmir Anneleri 2.Bahar Şenliği, Elit Garden’da gerçekleşti. İzmir Anneleri portalı’nın organize ettiği şenlikte, 1000’nin üzerinde İzmir’li aile buluştu. 

Şişme oyun parkurları, kar küresi, langırt, yüz boyama, sosis balon sanatı, maskot dansları, paraşüt show, renklerle gelişim atölyesi, origami atölyesi, mini tenis, oyun hamuru atölyesi, kinetik kum atölyesi, slime atölyesi, kuru buzla köpük atölyesi ve daha bir çok etkinliğin gerçekleştiği 2. Bahar Şenliği’nde, çocuklar doyasıya eğlendi. 

İzmiranneleri, sosyal medya hesaplarından takip edilen portal, anneler için, eğlenceli, eğitici ve çocuklu farklı etkinliklerini de İzmir Anneleri ile buluşturuyor. İzmir Anneleri Portalı kurucusu Sibel Türsen, “Ailelerin çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri bir etkinlik sunmayı amaçladık. Çocukların baharı doyasıya yaşayacakları hem eğlenceli hem de eğitici farklı atölyelere yer verdik. Bu organizasyonda da ortak noktası çocukları olan İzmir’in farklı bölgelerinden birçok anneyi ve aileyi bir araya getirdik. Bizi destekleyen kurum ve kuruluşlara ve bu etkinliğe katkı koyan herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

mavisehir-dergisi-izmir-anneleri2

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir