İNCİR REÇELİ 2, İZMİR SEYİRCİSİ İLE OPTİMUM OUTLET’TE BULUŞUYOR

Hikayesi, oyunculukları ve müzikleri ile adeta bir fenomene dönüşen “İncir Reçeli”nin ikincisi için geri sayım bitiyor. Başrollerini Halil Sezai, Şafak Pekdemir ve Sinan Çalışkanoğlu’nun paylaştığı, yazar ve yönetmen koltuğunda Aytaç Ağırlar’ın oturduğu İncir Reçeli 2 filmi, 17 Ekim cuma günü vizyona giriyor. Halil Sezai, yine “aşk” dolu olan ikinci filmde de hem oyunculuğu hem de şarkıları ile yer alıyor.

Filmin İzmir galası, BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Organizasyonu ile 18 Ekim Cumartesi günü Saat:15:00’de İzmir Optimum Outlet’te gerçekleşecek. Başrol oyuncuları ve yönetmenin katılacağı söyleşinin ardından sanatçılar, filmi hayranları ile birlikte Cinemaximum salonlarında izleyecek.

Gala ile ilgili açıklama yapan BKM Ege Bölge Temsilcisi, Devajans Başkanı Erhan Gölbey; “Önceki gala gösterimlerimizin gelirini hep sosyal yardım amaçlı olarak bağışlamıştık. Bu galamızda da geleneğimizi bozmayarak galayı yine sivil toplum kuruluşları yararına yapacağız. Bilet almak isteyen seyircilerimizin ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz.” dedi.

“BEYAZ GİYME”  YAKLAŞIK 1 MİLYON KEZ DİNLENDİ!
Özellikle Halil Sezai’nin ‘İncir Reçeli 2’ için seslendirdiği ‘Beyaz Giyme’ parçası büyük ilgi görüyor. Filmin 3 ayrı teaserı sosyal mecralarda  835.429 kez izlendi! Filmin sosyal mecralarda paylaşılan 3 fragmanı ise twitter, facebook gibi sitelerde en çok paylaşılanlar arasında.

FİLMİN KONUSU
2011 yılında vizyona giren ilk İncir Reçeli filmi seyirciden yoğun ilgi görmüş, özellikle başroldeki müzisyen ve oyuncu Halil Sezai Paracıkoğlu’nun hayran kitlesinin daha da büyümesini sağlamıştı. İçine kapanık Metin ve hayata cıvıl cıvıl bakan Duygu’nun hüzünlü aşk hikayesini konu alan ilk filmden üç yıl sonra gelen ikinci yapımda yine Halil Sezai başrolde oynuyor. Metin’i bu sefer, Duygu ile yaşadığı aşkın ardından gelen yoğun yalnızlık dönemi içinde izleyeceğiz. Metin, sevdiği kadını kaybettikten sonra uzun bir yas dönemine girer. Artık barlarda şarkı söylemekte olan Metin’in yolu beklenmedik bir anda Gizem’le kesişir. İkisi de geçmişinde benzer şeyler yaşamış bu iki insan arasında yeni bir serüven başlar.

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir