Günseli Kato’dan Bazen Atölye’ye Özel Koleksiyon

Önceki1 of 2Sonraki

Bazen Atölye söyleşilerine hız kesmeden devam ediyor!

Sezon boyunca farklı sanatçıları ağırlayan Bazen Atölye, Ağustos ayını Günseli Kato ile karşıladı. Türk ve Japon kültürlerini harmanlayarak gelenekseli çağdaş sanat anlayışıyla buluşturan Günseli Kato, 4 Ağustos Perşembe günü ilk kez Alaçatı’da sergilenen özel koleksiyonu ile Bazen Atölye’nin konuğu oldu. İyilik, doğruluk, güzellik anlamına gelen “Shen Zen Bi”, Günseli Kato tarafından özel olarak hazırlanarak Bazen Atölye’de sergilendi.

ŞSergiye katılanlar arasında Zeynep Tunuslu, Ayşegül Temel, Pınar Aylin, Berna Özkan, Defne Ongun Müminoğlu, Çiğdem Eker, Gülay Tokgöz de vardı.

Bazen Atölye’nin düzenlediği sanat,tasarım ve moda günlerinde, tasarımcıların buluşma noktası Günseli Kato’nun yanısıra yeni tasarımcılar da konuk oldu. Tasarımcı Esra Çakır, Calla Breeze markasıyla ürünlerini sergiledi.

“Bazen Atölye” söyleşileri yaz sezonu boyunca Fotoğrafçı Ali Kabaş, Defne Ongun, Ayşe Tolga, Tuba Ergin gibi isimlerle ve Sevgi Çagal resim sergisiyle devam edecek.

Bazen Atölye:Kapılarını 7. Alaçatı OT Festivali’nde açan “Bazen Atölye”, sanat ve sanatseverleri Alaçatı’da buluşturuyor.

Önceki1 of 2Sonraki
Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir