DORİTOS İLE FESTİVAL COŞKUSU

DORITOS PRESENTS: BABYLON SOUNDGARDEN İLE FESTİVAL COŞKUSU  

Doritos ana sponsorluğunda gerçekleşen Babylon Soundgarden Çeşme 13 Ağustos Cumartesi günü Babylon Çeşme’de gün boyu devam eden plaj aktiviteleri, eğlenceli canlı performanslar ve DJ’lere ev sahipliği yaptı.

Türkiye’de punk ve ska akımının en önemli temsilcisi Athena ve 1930 ve 40’ların swing geleneğini yaşatan Swing Mama dans topluluğu İstanbul Lindy Hoppers eşliğinde Doritos Sahnesi’nde katılımcılarla buluştu.

Radyo Babylon Zone’da Radyo Babylon seçkisiyle başlayan müzik, sek bir türe bağlı kalmayan setleriyle DJ Fattish, önde gelen isimlerle yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken DJ Funky ‘C’ ve İstanbul elektronik müzik sahnesinin usta isimlerinden Kaan Düzarat ile devam etti.

2

Festivaldeki aktivite alanında gün boyu süren Su Küresi Yarışı ve Bazinga! oyunları ile eğlenen katılımcılar, sirk atölyesinde yeteneklerini keşfetti. Katılımcılar mandalina ve palmiye ağaçları arasında yeşili ve maviyi buluşturan Doritos Presents: Babylon Soundgarden Çeşme’de festivalin tadını dolu dolu bir günle çıkardı.

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir