BU YAZ PEPSIMOJİLER İLE KONUŞACAKSINIZ

Önceki1 of 3Sonraki

BU YAZ KELİMELER SUSACAK, PEPSIMOJİLER KONUŞACAK!

PEPSI İLE ANLAT!

Artık uzun cümleler kurmaya gerek yok…

Bırakın istediğinizi kelimeler değil “Pepsimojiler” anlatsın…

Pepsi, dünyanın global ve en eğlenceli dili olan emojileri, dijital klavyelerden şişe ve kutulara ve bir de büyük bir sürpriz ile gözlüklere taşıyor. 600’den fazla tescilli tasarımı ile Pepsimojiler, bir milyondan fazla şişe ve teneke kutuların üzerinde hislerinize tercüman oluyor. Türkiye’de de satışa sunulacak bu özel tasarımlar yazın renkli dünyasını ve enerjisini yansıtacak…

Hem global hem yerel tasarımları ile dikkat çeken Pepsimojiler, dünyaca ünlü isimler ile işbirliği yapılarak hazırlandı. Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Jeremy Scott, görsel zenginliği ile sıra dışı fotoğraflara imza atan moda fotoğrafçısı Ben Watts ve Instagram fenomeni Daniel Arnold Pepsimoji kampanyası güçlerini birleştirdi; ortaya oldukça eğlenceli PepsiMojiler çıktı.

Jeremy Scott konuyla ilgili olarak “Pepsi her zaman benim için bir içecekten çok daha fazlası oldu. Pepsi popüler kültürün bir ikonu ve bu aralar emojilerden daha çok popüler kültürü tanımlayan ne var ki? l PepsiMoji ile çalışmaktan çok heyecan duyuyorum. Bu güneş gözlüklerinin yepyeni bir medya da gösteriminin yapılması çok heyecan verici” şeklinde bir yorumda bulundu.

Önceki1 of 3Sonraki
Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir