BAŞKAN’IN SAHUR MESAİSİ

Ramazan Ayı’nı vatandaşlarla iç içe geçiren ve çat-kapı iftar ziyaretleri ile sofralara konuk olan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, bu kez sahurda İnönü Mahallesi’ni ziyaret etti, vatandaşlarla birlikte yemek yedi.

İLGİ BÜYÜKTÜ
Mahalle ziyaretlerini Ramazan Ayı’nda da sürdüren Başkan Akpınar, ilk olarak Şemikler Mahallesi’ndeki Ramazan eğlencelerine katıldı. Hacivat- Karagöz ve tiyatro gösterilerini izleyen Akpınar gece ise İnönü Mahallesi’nde sahur yaptı. Yamaç Parkı’nda gerçekleştirilen sahur etkinliğine meclis üyeleri, muhtarlar ve 100’e yakın vatandaş katıldı.

EV EV DOLAŞTILAR
Kurulan sofralarda İnönü Mahallesi sakinleri ile sahur yapan Başkan Akpınar, Ramazan davulcusu ile birlikte evleri de dolaşarak vatandaşları sahura kaldırdı. Ramazan Ayı’nın barış, sevgi, saygı ve hoşgörü ayı olduğunu söyleyen Akpınar, çocuklarla da bol bol fotoğraf çektirdi.

“DAYANIŞMA RUHUMUZ ARTIYOR”
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Ramazan Ayı, dayanışmanın, sevginin, barışın ve hoşgörünün ayıdır. Bugünlerde toplumsal dayanışmayı daha fazla hissediyoruz. Sahurda, soframızı vatandaşlarımızla paylaşmak istedik ve Ramazan nostaljisi yaptık” dedi.

mavisehir-dergisi-ksk-sahur2

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir