AKPINAR VE KOCAOĞLU; BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerel seçimlerde yüzde 71’lik oy oranına ulaşarak İzmir rekoru kıran Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı makamında ziyaret etti. Makam odasındaki ziyarete belediye meclis üyeleri de katıldı. Akpınar, Karşıyaka Kaymakamı Saadettin Yücel’e de nezaket ziyaretinde bulundu.

“Hizmet üreteceğiz”
Ziyarette konuşan Başkan Akpınar, “Uyumlu çalışma anlayışı ile hizmetler üreteceğiz ve Karşıyaka’nın marka değerini yükselteceğiz. Yerel seçimlerin ardından çok önemli bir sorumluluk aldık. Karşıyaka’dan tüm Türkiye’ye önemli bir yerel yönetim anlayışı mesajı ileteceğiz. Hiç durmadan hizmet üreteceğiz. Amacımız Karşıyaka halkını mutlu etmek. Bunu da hep birlikte başaracağız” dedi.

“Halka layık olacağız”
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise “Karşıyaka gibi güzide bir ilçemizde, halkın büyük desteği ile seçimi kazanmaktan dolayı mutluyuz. Karşıyaka için birlikte çalışacağız ve hemşerilerimizin teveccühüne layık olacağız. Projelerimizi birlikte üreteceğiz” diye konuştu.

Kaymakama ziyaret
Mazbatasını alarak göreve başlayan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İlçe Kaymakamı Saadettin Yücel’e de nezaket ziyaretinde bulundu. Akpınar “Seçilmiş-atanmış ayrımı yaşamadan sağlıklı bir kent yaratmak için mücadele edeceğiz. Amacımız halka en iyi hizmeti vermektir. Uyum içinde bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.

mavisehir-dergisi-akpinar-kocaoglu2

mavisehir-dergisi-akpinar-kocaoglu3

mavisehir-dergisi-akpinar-kocaoglu4

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

2 Comments

  1. Pingback: Mavişehir Dergisi Mayıs 2014 | En İyi Dergi

  2. Pingback: Mavişehir Dergisi Mayıs 2014 sayısı | Mavişehir'in genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir