2014 YILININ İLK FUARI

İZMİR’DE, 2014 YILININ İLK FUARI

AYAKKABI YAZ OLACAK

 

İZFAŞ, AYAKKABI SEKTÖRÜNÜN TEMSİLCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

 

Danışma Kurulu Toplantısında

Sektörün, Ayakkabı Fuarı’na

Sahip Çıkması Çağrısında Bulunuldu

 

Ayakkabı Yaz – İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, 9 – 12 Ocak 2014 tarihlerinde 35’inci kez organize edilecek. İzmir’de, 2014 yılının ilk fuarı Ayakkabı Yaz Fuarı olacak. Ayakkabı Yaz Fuarı ile sektör İzmir’de buluşacak.

 

Fuar hazırlıklarının hızla devam ettiği Ayakkabı Yaz Fuarı’nın danışma kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Danışma kurulu toplantısına; İzmir Ayakkabıcılar Odası Başkanı Tahsin Güzel, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD) Başkanı Erdal Durmaz, İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, oda ve dernek üyeleri ile İZFAŞ çalışanları katıldı.

 

İZFAŞ’ta düzenlenen toplantıda katılımcı, ziyaretçi ve tanıtım çalışmalarına ilişkin bilgiler aktarıldı, geleceğe yönelik bilgi alışverişinde bulunuldu. Türkiye’de ayakkabı üretiminin %40’ının İzmir’de gerçekleştirildiğinin belirtildiği danışma kurulu toplantısında; ayakkabı fuarlarının sektörün kalbinin attığı kentte, İzmir’de düzenlendiği vurgulandı ve uzun yıllardır süregelen ayakkabı fuarlarını yaşatmanın ötesinde daha da büyütülmesinin hedeflendiği dile getirildi. Toplantıda, ayakkabı, çanta ve yan sanayi sektörünün fuarına sahip çıkması çağrısında bulunuldu.

IMG_8043 IMG_8036

 

Ayakkabı sektöründeki yenilikleri ve gelecek sezon trendini bir arada görme olanağı sunan ve kurulan ticari bağlantılarla sektöre büyük ivme kazandıran Ayakkabı Yaz 2014 – İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarlar Fuarı 35’inci kez gerçekleştirilecek.

 

Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak Ayakkabı Yaz Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenleniyor. Dört gün sürecek fuarda,  2 no’lu holde kadın-erkek ayakkabısı, 3 no’lu holde çocuk ayakkabısı ve yan sanayi ürünleri sergilenecek.

 

Vitrinlerden önce 2014 yılının yaz modellerinin sergileneceği Ayakkabı Yaz  Fuarı’nda, erkek-kadın, çocuk ve spor ayakkabı modelleri ile terlik, çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımları yer alacak.

 

Yerli katılımcıların 50 m2 ye kadar T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteği alabileceği fuarda, İzmir Ticaret Odası (İZTO) tarafından fuara katılan üyelerine 9 m2 ücret desteği olacak.

 

Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olarak düzenlenen Ayakkabı Yaz – Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı 10:00 – 19:00 satleri arasında ziyaret edilebilir.

 

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ),Yaz ve Kış olmak üzere yılda iki kez düzenlediği İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarlarını, İzmir Ayakkabıcılar Odası, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD), Ankara Ayakkabıcılar Odası ve sektör temsilcilerinin destekleri ile organize ediyor.

IMG 8045 B (57) IMG 8046

 

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir