DOĞRU BİKİNİ SEÇİMİ İLE PLAJIN YILDIZI OLUN

Bikini tercihimiz de en az kıyafet tercihimiz kadar önemlidir. Vücudumuzdaki kusurları kapatmak için doğru bikiniyi tercih etmeliyiz.

Geniş kalçaları saklamanın en iyi yolu dikkati göğüslere çekmektir. Bikini altı için koyu renk tonları, desensiz ve düz modeller tercih etmelisiniz. Yüksek belli modelleri kullanarak kalçanızı geri plana atabilirsiniz. Özenli saçlar, şapka ve kolye gibi aksesuarları dikkati belinizden üstte tutmanızı sağlayacaktır.

Eğer göğüsleriniz büyük ise üçgen formlu bikinilerden uzak durmalısınız. Çünkü bu modellerle göğüsleriniz olduğundan daha büyük görünür. Destekli ve toparlayıcı olan modelleri tercih etmelisiniz. Büyük ve çok renkli desenler yerine daha düz rekleri kullanıp bikininizin altını farklı renkte kullanabilirsiniz.

Eğer göğüslerini küçük ise ve siz olduğundan büyük görünmelerini istiyorsanız; açık renk tonlarında, desenli veya fırfırlı modelleri tercih etmelisiniz. Balenli ve içi süngerli olanlar da, yardımınıza koşmaya hazır!

mavisehirdergisi-bikini1 mavisehirdergisi-bikini2 mavisehirdergisi-bikini3 mavisehirdergisi-bikini4 mavisehirdergisi-bikini5 mavisehirdergisi-bikini6

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir