ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER İLE SERMAR STORE HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

Günümüzde çok çeşitli marka ve modellerin bulunduğunu düşünürsek; Sermar Store ailesi olarak, seramik ve dekorlarda, seramik sağlık gereçleri ve armatürlerde, banyo mobilyalarında, akrilik kabin sistemlerinde, tüm aksesuarlarda yaşam tarzına ve zevkinize uygun formülü bulmak ve bunu bütçenizle uyumlu hale getirmek için çalışmaktayız. Ürün seçimlerimizde fonksiyon, bakım, temizlik kolaylığı ve ergonomi gibi kriterlere önem vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin daha huzurlu, keyifli, rahat ve konforlu bir yaşam sürmesi için göreve hazırız.

mavisehirdergisi-sermarstore3

Dekorasyonda ayna çok önemli ayrıntı. Doğru kullanıldığı taktirde mekanlara estetik, ışık ve zenginlik verir. Küçük mekanları büyütmek, canlılığın eksik olduğu bölgelere ışıltı katmak ve mekanlarınızın odak noktalarını oluşturmak için aynalar doğru kullanılmalıdır. Aynaları evde nereye koyarsanız koyun mutlaka bir estetik katacaktır ve enerji verecektir. Ancak iyi bir enerji vermesini istiyorsanız Feng Sgui Felsefesine kulak vermek gerekiyor. Feng Shui kurallarına göre, aynaların konulacağı yerlere özen göstermek gerek. Çünkü Çin Felsefesine göre; Dünya, metal, odun, su ateş ve toprak olmak üzere 5 elementten oluşur; ayna ise metaldir. Bu nedenle aynanın evde koyulacağı yer çok önemlidir.

Banyo; güne başlar iken kişisel bakımımızı yaptığımız, gün bitiminde ve gün içerisinde yaşadığımız stres ve yorgunluğumuzu giderebildiğimiz, tazelendiğimiz bir mekandır. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan banyoların dekorasyonunun da önemi büyüktür. Banyonuzun dekorasyonunu yaparken; danışın, bilgi edinin ve araştırın. Bir mimar, iç mimar veya dekorasyon ustası ile beraber çalışın ancak kendi görüşlerinizin de önemini unutmayın.

Merkez: Aydınlıkevler Mah. Cemil Meriç Blv. No:2 Çiğli-İzmir
Showroom: Bestekar Yusuf Nalkesen Sokak No:151/A Demirköprü Mah. Karşıyaka-İzmir
Tel: 0232 386 0064 – 0532 111 0366
www.sermarstore.com
info@sermarstore.com

mavisehirdergisi-sermarstore1 mavisehirdergisi-sermarstore2

mavisehirdergisi-sermarstore4 mavisehirdergisi-sermarstore5 mavisehirdergisi-sermarstore6 mavisehirdergisi-sermarstore7 mavisehirdergisi-sermarstore8

Mavişehir ve İzmir'in en sevilen genel kültür, magazin ve güncel hayat dergisi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir